رئیس جهاد دانشگاهی فارس: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تجدید عهد با ولایت بود

۲۲ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۴:۱۸ کد : ۵۳۰۱ عمومی تاپ خبر
تعداد بازدید:۳۲۶
رئیس جهاد دانشگاهی استان فارس تاکید کرد که حضور گسترده مردم شیراز و دیگر نقاط کشور در راهپیمایی ۲۲ بهمن، تجدید عهد با ولایت فقیه و رهبر معظم انقلاب بود.
رئیس جهاد دانشگاهی فارس: حضور مردم در راهپیمایی ۲۲ بهمن تجدید عهد با ولایت بود

رئیس جهاد دانشگاهی استان فارس تاکید کرد که حضور گسترده مردم شیراز و دیگر نقاط کشور در راهپیمایی 22 بهمن، تجدید عهد با ولایت فقیه و رهبر معظم انقلاب بود.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی فارس، مظاهر بابایی در حاشیه راهپیمایی 22 بهمن شیراز گفت: امروز و علیرغم شرایط بارانی شیراز، شاهد حضور چشمگیر و پر صلابت مردم بودیم.

بابایی با بیان این که ملت ایران، نجیب، صبور و وفادار هستند، گفت: این مردم تکلیف خود را در مقابل انقلاب، نظام اسلامی و ولایت، خوب می‌داند و به آن عمل می‌کند.

وی با اشاره به تلاش‌های دشمنان خارجی برای تحت الشعاع قراردادن چهل سالگی انقلاب ایران، گفت: این انقلاب و نظام اسلامی به مردم تعلق دارد، بنابراین مردم تا حد امکان از آن دفاع کرده و پای آن خواهند ایستاد.

بابایی با تصریح این که انقلاب و نظام اسلامی، دستاوردهای بزرگی را در عرصه‌های مختلف داشته است، گفت: یکی از مهمترین دستاوردهای انقلاب جهاد دانشگاهی محسوب می­شود، نهادی که فارغ از جناح­بازی و سیاسی­گری، حرکتی را از ابتدا در مسیر سازندگی، تولید، خوداتکایی و رشد علمی آغاز کرده و همچنان این حرکت را دنبال می کند.

رئیس جهاد دانشگاهی استان فارس با اشاره به این که این نهاد از ابتدا تاکنون قریب به 1500 دستاورد علمی، فناورانه و تخصصی داشته است، گفت: بی تردید می­توانیم با اتکا به توانمندی­های داخلی بسترهای توسعه را بیش از پیش فراهم کنیم.

بابایی با اشاره به تاکید معاون اول رئیس جمهور در سخنرانی راهپیمایی 22 بهمن شیراز، گفت: ایران به حمدالله و علی­رغم مشکلات فراوان، با بن بست مواجه نیست، آنقدر ظرفیت و پتانسیل در کشور وجود دارد که هر سدی را با اتکا به آنها می­توان شکست.