پیاده‌روی جهادگران جهاد دانشگاهی فارس در شیراز

۰۶ بهمن ۱۳۹۷ | ۰۹:۳۹ کد : ۴۹۴۳ عمومی تاپ خبر
تعداد بازدید:۲۷۰
برنامه پیاده‌روی جهادگران دانشگاهی استان فارس به مناسبت هفته هوای پاک و گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در شیراز برگزار شد.
پیاده‌روی جهادگران جهاد دانشگاهی فارس در شیراز

برنامه پیاده‌روی جهادگران دانشگاهی استان فارس به مناسبت هفته هوای پاک و گرامیداشت چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی در شیراز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی فارس صبح جمعه 5 بهمن در گرامیداشت هفته هوای پاک و در آستانه دهه فجر و چهلمین سالگرد پیروزی شکوهمند انقلاب اسلامی، برنامه پیاده‌روی اعضای جهاددانشگاهی استان فارس، در شیراز برگزار شد.

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی استان فارس و عضو شورای اسلامی شهر شیراز در این برنامه، گفت: شیراز در ایجاد پیاده‌راه و توجه به نمادهای انسان‌محوری، در کشور پیشتاز است.

سیروس پاکفطرت با اشاره به ایجاد پیاده‌راه سلامت در نقاط مختلف شیراز، گفت: شورا و شهرداری شیراز با توجه به ضرورت توجه به انسان در طرح‌های توسعه شهری، ایجاد پیاده راه سلامت را در دستور کار قرار داد.

وی با بیان اینکه طرح توسعه پیاده‌راه سلامت در دستور کار مدیریت شهری شیراز قرار دارد، استقبال مردم از این پیاده‌راه را مطلوب توصیف و خاطرنشان کرد: توجه به امر ورزش و خصوصا ورزش‌های همگانی، یکی از مهمترین و تاثیرگذارترین اقدامات برای ایجاد نشاط و شادابی در جامعه است.

پاکفطرت تاکید کرد که ایجاد نشاط و شادابی، در سایه سلامت افراد و جامعه، از مهمترین نیازها محسوب می‌شود و جامعه‌ای به پیشرفت دست خواهد یافت که به سلامت شهروندان خود توجه داشته باشد.

رئیس هیئت ورزش‌های همگانی شهرستان شیراز نیز گفت: برنامه‌های پیاده‌روی همگانی در شیراز با هدف گسترش وحدت و همدلی نزد شهروندان و ایجاد روحیه‌ی با نشاط و کمک به سلامت جامعه برنامه‌ریزی شده و برگزار می‌شود.

بهتاش فضلی با بیان اینکه برنامه‌های پیاده‌روی طی سال با حضور شهروندان شیرازی در نقاط مختلف این کلانشهر و به همت هیئت ورزش‌های همگانی شیراز برگزار می‌شود، لزوم نهادینه شدن فرهنگ ورزش را برای ارتقاء سلامت جامعه یادآور شد.

فضلی گفت: هیئت ورزش‌های همگانی شهرستان شیراز که 32 هیئت را زیر پوشش دارد، توسعه‌ی ورزش را با هدف ارتقا شادابی و توسعه نشاط اجتماعی، در دستور کار قرار داشته و دارد.

به گزارش ایسنا، در این برنامه پیاده‌روی که با همکاری هیئت ورزش‌های همگانی شهرستان شیراز و با حضور مسئولان هیئت‌های ورزش‌های همگانی استان فارس و شهرستان شیراز و رئیس و معاونین جهاد دانشگاهی فارس انجام شد، به قید قرعه به تعدادی از شرکت کنندگان هدایایی اهدا شد.