پذیرش دانشجو بدون کنکور در مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی شیراز

۰۶ بهمن ۱۳۹۷ | ۰۸:۴۸ کد : ۴۹۳۶ آموزشی تاپ خبر
تعداد بازدید:۱۲۴
رئیس مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی استان فارس از پذیرش دانشجو در دوره‌های کاردانی و کارشناسی در مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی شیراز خبر داد .
پذیرش دانشجو بدون کنکور در مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی شیراز

رئیس مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی استان فارس از پذیرش دانشجو در دوره‌های کاردانی و کارشناسی در مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی شیراز خبر داد .

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی فارس، زاهدی جمعه 5 بهمن در جمع خبرنگاران گفت: مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی شیراز برای ترم تحصیلی بهمن، در رشته‌های مختلف و در مقاطع تحصیلی کاردانی و کارشناسی، دانشجو می‌پذیرد . 

زاهدی گفت: در این ترم تحصیلی و در مقطع کاردانی مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی شیراز در رشته‌های نرم افزار ـ برنامه سازی کامپیوتری، کاردانی فنی باز‌سازی رایانه‌ای، کاردانی حرفه‌ای انیمیشن و فناوری اطلاعات-اینترنت و شبکه‌های گسترده، پذیرش دانشجو انجام می‌شود . 

وی همچنین گفت: برای مقطع کارشناسی ناپیوسته، در رشته‌های مهندسی فناوری اطلاعات گرایش فناوری اطلاعات و مهندسی فناوری اطلاعات گرایش امنیت اطلاعات، پذیرش دانشجو در ترم بهمن انجام خواهد شد . 

زاهدی با بیان اینکه از ابتدای بهمن‌ماه امسال ثبت‌نام دوره‌های کاردانی در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی فارس آغاز شده است، گفت: این زمان تا سیزدهم بهمن ماه ادامه دارد . 

رئیس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی استان فارس خاطرنشان کرد که ثبت‌نام برای رشته‌های کارشناسی از شانزدهم بهمن ماه آغاز خواهد شد و تا 23 بهمن ادامه دارد . 

زاهدی از علاقه‌مندان به ثبت‌نام در این دوره‌های دانشگاهی خواست که برای ثبت‌نام به مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی واقع در تقاطع بلوار عدالت و بلوار رحمت، روبروی کوچه 21 مراجعه کنند . 

براساس این گزارش، تلفن‌های 3ـ38264922 و 09164494806 برای تماس و کسب اطلاع اعلام شده است . 

زاهدی یادآور شد که مرکز آموزش عالی جهاد دانشگاهی شیراز، فعالیت خود را از سال 77 ، زیر نظر وزارت علوم، تحقیقات و فناوری آغاز کرده و از باسابقه‌ترین و توانمندترین مراکز آموزش‌عالی استان فارس محسوب می‌شود .