گسترش همکاری‌های جهاد دانشگاهی با دانشگاه آزاد اسلامی و پیام نور شیراز

۰۲ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۲:۰۳ کد : ۴۸۶۹ آموزشی
تعداد بازدید:۱۴۶
در دیدار معاون آموزشی جهاد دانشگاهی استان فارس با معاون آموزشی و معاون مالی اداری دانشگاه آزاد اسلامی و احمدی رئیس دانشگاه پیام نور بر گسترش همکاری‌های فی‌مابین تاکید شد
گسترش همکاری‌های جهاد دانشگاهی با دانشگاه آزاد اسلامی و پیام نور شیراز

در دیدار معاون آموزشی جهاد دانشگاهی استان فارس با معاون آموزشی و معاون مالی اداری دانشگاه آزاد اسلامی و احمدی رئیس دانشگاه پیام نور بر گسترش همکاری‌های فی‌مابین تاکید شد.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی فارس، غلامپور معاون آموزشی این نهاد ضمن اعلام ظرفیت‌ها و پتانسیل‌های علمی و آموزشی جهاد دانشگاهی بر تعامل بیشتر در برگزاری سمینارهای مشترک و گسترش همکاری‌های دوجانبه تاکید کرد.

وی افزود: باتوجه به توانمندی معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی استان فارس در برگزاری دوره‌های آموزشی خواستار تعامل و هم‌افزایی در برگزاری سمینارهای علمی در سطح ملی و استانی با توجه به پتانسیل و ظرفیت‌های دانشگاه آزاد اسلامی و پیام‌نور شیراز شد که با استقبال مسئولین هر دو دانشگاه روبرو شد.

 

در این جلسه احمدی ضمن استقبال از گسترش همکاری‌های دوجانبه و انعقاد یک تفاهم‌نامه دوجانبه باتوجه به پتانسیل و ظرفیت‌های دانشگاه پیام‌نور و جهاد دانشگاهی از خدمات جهاد دانشگاهی قدردانی کرد.

در حاشیه این دیدار معاون آموزشی جهاددانشگاهی از ظرفیت و زیرساخت های دانشگاه پیام نور نیز بازدید کرد.


( ۲ )