همکاری جهاد دانشگاهی و شهرداری لامرد

۱۷ دی ۱۳۹۷ | ۱۰:۰۷ کد : ۴۴۹۸ آموزشی
تعداد بازدید:۳۲۰
در دیدار کشتکار شهردار لامرد با مدیر مرکز آموزش‌های تخصصی جهاد دانشگاهی لامرد، بر همکاری و تعامل در حوزه حقوق شهروندی و آموزش کارکنان شهرداری و خانواده آنها بحث و گفتگو شد.
همکاری جهاد دانشگاهی و شهرداری لامرد

در دیدار کشتکار شهردار لامرد با مدیر مرکز آموزش‌های تخصصی جهاد دانشگاهی لامرد، بر همکاری و تعامل در حوزه حقوق شهروندی و آموزش کارکنان شهرداری و خانواده آنها  بحث و گفتگو شد.

 

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی فارس، علیپور مدیر مرکز آموزش‌های تخصصی جهاد دانشگاهی لامرد  با حضور در دفتر شهردار لامرد ضمن معرفی و ارایه گزارشی از فعالیت‌ها و عملکرد این مرکز اظهار داشت: با توجه به ظرفیت و اهداف جهاد دانشگاهی در زمینه آموزش، پژوهش و اشتغال، این مرکز آمادگی دارد تا در زمینه آموزش کارکنان شهرداری در حوزه‌های تخصصی از جمله تکریم ارباب رجوع، فناوری اطلاعات، اداری و مالی، روابط عمومی و فرهنگی همکاری نماید.

 

وی افزود: با توجه به طولانی بودن مسافت شهر لامرد تا مرکز استان، هزینه‌های بالای ایاب و ذهاب و ... ، با توجه به برگزاری دوره‌ها در مرکز جهاد دانشگاهی، این عمل موجب سهولت دسترسی، رفاه و بهره‌وری آموزشی خواهد شد.

 

مدیر جهاد دانشگاهی لامرد گفت: جهاد دانشگاهی در خصوص اطلاع‌رسانی اخبار شهرستان  به خصوص خدمات و فعالیت شهرداری از طریق خبرگزاری‌های ایسنا و ایکنا آماده هرگونه همکاری می‌باشد.

 

علیپور ضمن قدردانی و تشکر از زحمات  و تلاش‌های شهردار و پرسنل شهرداری، در راستای خدمات و فعالیت‌های مهم این مجوعه نسبت به فضای سبز و انجام عملیات پیاده‌روها که موجب رضایت عموم شهروندان شده بود، تاکید کرد: جهاد دانشگاهی لامرد این آمادگی را دارد که در زمینه‌های عمومی شهروندان و ارتقا حقوق شهروندی که موجب پیشرفت و آبادانی شهر شود همواره همکاری نماید.

 

شهردار لامرد نیز در این دیدار ضمن ابراز خرسندی از همکاری شهرداری و مرکز جهاد دانشگاهی گفت: آموزش کارکنان شهرداری مسئله بسیار مهمی است که با همکاری جهاد دانشگاهی در این زمینه شاهد صرفه‌جوئی در وقت و هزینه پرسنل خدوم شهرداری خواهیم بود.

 

کشتکار اظهار داشت: شهرداری لامرد با وجود تمام مشکلات و گستردگی فعالیت‌ها در حال برنامه‌ریزی و تدوین روش‌های نوین در جذب و هدایت فعالیت‌های عام‌المنفعه می‌باشد،  حمایت از تشکل‌های مردم نهاد، تشویق و سامان‌دهی شهروندان با صدور کارت شهروندی و شناسایی شهروندان فعال و امتیازدهی براساس فعالیت‌های اجتماعی و شهری افراد از دیگر برنامه‌های شهرداری می‌باشد که جهاد دانشگاهی می‌تواند در این زمینه نقش موثری ایفا نماید.


( ۲ )