بابایی: نیاز به مدیران دارای روحیه انقلابی و جهادی داریم

۰۸ دی ۱۳۹۷ | ۰۷:۵۷ کد : ۴۲۸۳ عمومی تاپ خبر
تعداد بازدید:۲۷۰
رئیس جهاد دانشگاهی فارس تأکید کرد که امروز نیاز به مدیرانی داریم که دارای روحیه انقلابی و جهادی و مسئولیت‌پذیری همانند دهه اول انقلاب باشند
بابایی: نیاز به مدیران دارای روحیه انقلابی و جهادی داریم

رئیس جهاد دانشگاهی فارس تأکید کرد که امروز نیاز به مدیرانی داریم که دارای روحیه انقلابی و جهادی و مسئولیت‌پذیری همانند دهه اول انقلاب باشند.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی فارس، مظاهر بابایی، رئیس جهاد دانشگاهی فارس، در یکصد و پنجمین جلسه شورای فرهنگ عمومی این استان با تأکید بر احیای روحیه جهادی و انقلابی در میان مدیران نظام اسلامی گفت:‌ امروز نیاز به مدیرانی داریم که دارای روحیه انقلابی و جهادی و مسئولیت‌پذیری همانند دهه اول انقلاب باشند.

وی با تصریح این نکته که در حوزه فرهنگ منابع انسانی رشد خوبی  نداشته‌ایم، گفت: در حوزه جانشین‌پروری هم خیلی خوب کار نکرده‌ایم.

بابایی با بیان اینکه اقدامات مختلفی نظیر راه‌اندازی میز خدمت، تکریم ارباب رجوع و غیره را در ادارات انجام داده‌ایم، گفت: شورای فرهنگ عمومی استان بهترین مکان برای ارتقای فرهنگ در ادارات است که البته این مسئله باید برای کارمندان هم اتفاق بیفتد.

رئیس جهاد دانشگاهی فارس با اشاره به پیشنهاد برگزاری دوره‌های آموزشی ضمن خدمت مدیران اسلامی گفت: اگر قرار است ارتقایی در سطح فرهنگ جامعه و ادارات داشته باشیم، این مسئله می‌تواند یکی از اصلی‌ترین برنامه‌های استان باشد.

وی تأکید کرد که فرهنگ مدیریت اسلامی امروز باید دغدغه همه مدیران و دست‌اندر کاران باشد تا این امر بتواند مدیرانی تربیت کند که دارای اخلاق اسلامی باشند و از منیتها دور باشند.

بابایی ضمن اعلام آمادگی جهاد دانشگاهی فارس برای برگزاری این دوره‌ها برای کارمندان و مدیران گفت: جهاد دانشگاهی فارس با سابقه برگزاری دوره‌های مختلف برای کارمندان و مدیران بیش از پیش آمادگی برگزاری این دوره‌ها را دارد.

 


( ۱ )