بازدید مدیرکل آموزش فنی حرفه‌ای استان فارس از جهاد دانشگاهی فارس

۱۱ آذر ۱۳۹۷ | ۱۱:۵۴ کد : ۳۶۰۴ آموزشی تاپ خبر
تعداد بازدید:۳۱۰
حشمت کوشکی، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای فارس در بازدیدی از جهاد دانشگاهی استان با مظاهر بابایی، رئیس جهاد دانشگاهی فارس دیدار و گفتگو کرد.
بازدید مدیرکل آموزش فنی حرفه‌ای استان فارس از جهاد دانشگاهی فارس

حشمت کوشکی، مدیرکل آموزش فنی و حرفه ای فارس در بازدیدی از جهاد دانشگاهی استان با مظاهر بابایی، رئیس جهاد دانشگاهی فارس دیدار و گفتگو کرد.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان فارس، حشمت کوشکی، مدیر کل آموزش فنی و حرفه ای فارس از جهاد دانشگاهی استان فارس بازدید نمود و سپس با مظاهر بابایی، رئیس جهاد دانشگاهی فارس دیدار و گفتگو کرد.

در این دیدار صمیمانه دو طرف در راستای همکاری دوجانبه آموزش‌های مهارتی بر اساس ظرفیت هر سازمان بحث و گفتگو نمودند.

مدیر کل فنی حرفه ای استان فارس، پیرو همکاری‌های آموزشی با جهاد دانشگاهی و آغاز دوره‌های ضمن خدمت، ضمن بیان ارزشمندی دوره‌های مهارت در مراکز آموزشی و دانشگاهی گفت: ایجاد تفاهم‌نامه با مراکز دانشگاهی و سازمان‌های حمایتی از اولویت کاری این سازمان بوده است.

کوشکی در پایان ضمن بر شمردن راه‌های همکاری، پیشنهاد تشکیل شورای مهارت در استان با حضور سازمان‌های متولی امر را ارائه داد.

رییس جهاد دانشگاهی استان فارس، ضمن عرض خیرمقدم بیان نمودند که آموزش‌های مهارتی امروزه در جامعه ما یک امر لازم و اجتناب‌ناپذیر است.

بابایی گفت: دو مجموعه بزرگ فنی و حرفه‌ای و جهاد دانشگاهی با سابقه بیش از سه دهه آموزش‌ و پتانسیل بسیار بالای نیروی انسانی و امکانات با توجه به شرایط کنونی و افزایش بیکاری می‌توانند پاسخگوی بخش بزرگی از این معضل باشند.

ایشان با توجه به این که تعامل و همکاری بین سازمانی باعث می‌شود که این پتانسیل‌ها افزایش یابد و خدمت‌رسانی به نخو احسن انجام شود، بیان نمودند که منیت‌های سازمانی در استان باید از بین برود و هر سازمان‌ خود را مکلف بداند که با ایجاد تفاهم و تعامل بین‌سازمانی خدمات ارزنده‌ی خود را به بهترین نحو به هم‌استانی‌های عزیز ارایه نماید.

رییس جهاد دانشگاهی فارس گفت: جهاد دانشگاهی نیز با این نگرش، در هر نقطه‌ای از استان احساس نماید که می‌تواند مثمرثمر واقع شود، آماده همکاری و ارایه خدمات می‌باشد.

در ادامه ایشان فرمودند: با توجه به پتانسیل طرفین و تجربیات و گستردگی دو مجموعه می‌توان با هم‌افزایی گام‌های خوبی را در سطح استان در این حوزه برداشت و از همکاری دو مجموعه استقبال نمودند و از انعقاد یک تفاهم‌نامه مشترک بین دو مجموعه که باعث رشد و خدمات‌رسانی مناسب در امر آموزش که به زودی به امضای طرفین خواهد رسید، خبر داد.