به همت جهاد دانشگاهی فارس انجام شد؛ مشخص شدن نفرات برتر دومین جشنواره شعر باران

۱۱ آذر ۱۳۹۷ | ۰۹:۰۸ کد : ۳۵۹۵ فرهنگی تاپ خبر
تعداد بازدید:۱۷۳
دبیر اجرایی دومین جشنواره‌ی سراسری دانشجویی شعر باران گفت: با انجام داوری نهایی، نفرات برتر این دوره از جشنواره، مشخص شد.
به همت جهاد دانشگاهی فارس انجام شد؛  مشخص شدن نفرات برتر دومین جشنواره شعر باران

دبیر اجرایی دومین جشنواره‌ی سراسری دانشجویی شعر باران گفت: با انجام داوری نهایی، نفرات برتر این دوره از جشنواره، مشخص شد.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی فارس، ژیلا علیپوریان یک‌شنبه 11 آذر در جمع خبرنگاران گفت: با مشخص شدن نفرات برتر دومین جشنواره سراسری دانشجویی شعر باران، از برترین‌ها در مراسم اختتامیه که زمستان امسال برگزار می‌شود تجلیل خواهد شد.

علیپوریان با یادآوری این که جشنواره سراسری دانشجویی شعر باران، به همت جهاد دانشگاهی استان فارس برگزار می‌شود، گفت: این جشنواره به همت معاونت فرهنگی جهاددانشگاهی فارس و با همراهی سازمان دانشجویان با مرکزیت شیراز برگزار می‌شود.

دبیر اجرایی دومین جشنواره سراسری دانشجویی شعر باران اضافه کرد: این جشنواره، در قالب طرح جامع هفت شهر شایستگی تدوین و توسط جهاد دانشگاهی استان فارس اجرایی شده است.

علیپوریان آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره را به لحاظ کمی و کیفی مطلوب ارزیابی و با یادآوری این که بالغ بر 3 هزار و 241 اثر از سراسر کشور توسط دبیرخانه دریافت شد، اضافه کرد: استقبال دانشجویان سراسر کشور از این دوره‌ی جشنواره شعر باران، کم نظیر بوده است.

او با بیان اینکه مطلوبیت کیفی آثار، کار داوران را دشوار کرده بود، گفت: محوریت این جشنواره، شعر مدح حضرت فاطمه زهرا(س) بود.

علیپوریان خاطرنشان کرد: داوران از میان آثار خوب رسیده به دبیرخانه، 5 اثر را در بخش آزاد و یک اثر را در بخش ویژه حضرت فاطمه زهرا(س) به عنوان آثار برتر انتخاب کرده‌اند.

به گفته دبیر اجرایی دومین جشنواره شعر باران، مراسم اختتامیه این جشنواره سراسری دانشجویی قرار است زمستان امسال در شیراز برگزار شود که زمان دقیق آن اطلاع رسانی می‌شود.