برگزاری آزمون‌های آموزشیاران نهضت سوادآموزی، استخدامی سازمان ثبت‌اسناد و املاک کشور و صنایع شیر ایران در فارس

۱۷ تیر ۱۳۹۹ | ۱۴:۱۱ کد : ۱۹۸۷۲ عمومی تاپ خبر
تعداد بازدید:۸۹۵
همزمان با سراسر کشور آزمون‌های آموزشیاران و آموزش‌دهندگان مستمر نهضت سوادآموزی، استخدامی قراردادی سازمان ثبت‌اسناد و املاک کشور و شرکت صنایع شیر ایران، روز جمعه ۲۰ تیرماه جاری در فارس برگزار می‌گردد.
برگزاری آزمون‌های آموزشیاران نهضت سوادآموزی، استخدامی سازمان ثبت‌اسناد و املاک کشور و صنایع شیر ایران در فارس

به گزارش روابط عمومی جهاددانشگاهی فارس، مظاهر بابایی رئیس مرکز آزمون جهاد دانشگاهی فارس با بیان این مطلب گفت: با مجوز رسمی وزارت بهداشت، درمان و آموزش پزشکی و اعلام بلامانع بودن برگزاری آزمون‌های آموزشیاران و آموزش‌دهندگان مستمر نهضت سوادآموزی، استخدام قراردادی سازمان ثبت‌اسناد و املاک کشور و شرکت صنایع شیر ایران به‌صورت هم‌زمان جمعه ۲۰ تیرماه در سطح کشور برگزار خواهد شد.

 

بابایی با اشاره به شرایط و وضعیت کنونی گفت: با هماهنگی‌های انجام شده در کشور و استان فارس، مقرر شد با رعایت کلیه‌ی دستورالعمل‌ها و پروتکل‌های بهداشتی آزمون فوق در تاریخ مذکور برگزار شود.

 

وی با اشاره به الزام تمام داوطلبان و عوامل اجرایی به رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی گفت : قبل از ورود به جلسه و حین برگزاری آزمون، استفاده از ماسک برای همه‌ی داوطلبان الزامی است و با وجودی که در کارت ورود به جلسه الزام همراه داشتن ماسک به‌صراحت توضیح داده‌ شده، برای داوطلبان فاقد ماسک تدابیر ویژه‌ای اندیشده ‌شده است

 

بابایی در خصوص باجه‌های دریافت امانات نیز گفت: براساس دستورالعمل‌های ابلاغی، بخش باجه امانات در آزمون‌ها حذف‌ شده، بنابراین به داوطلبان اکیداً توصیه می‌شود از به همراه داشتن وسایل اضافی مانند کیف‌دستی، تلفن همراه و غیره جدا خودداری کنند

 

رئیس مرکز آزمون جهاد دانشگاهی فارس گفت: پیش از این نیز مرکز آزمون جهاد دانشگاهی آزمون‌های مختلفی از جمله آزمون استخدامی مشاغل آتش‌نشانی شهرداری‌های سراسر کشور و ششمین امتحان مشترک فراگیر دستگاه‌های اجرایی کشور را با موفقیت در سطح کشور برگزار نموده است.

 

وی افزود: کارت ورود به جلسه آزمون‌های از امروز سه‌شنبه (۱۷ تیرماه) بر روی خروجی سامانه مرکز آزمون به نشانی www.hrtc.ir  قرار خواهد گرفت و داوطلبان می‌توانند از طریق پنل شخصی خود در این سایت اقدام به دریافت و چاپ کارت نمایند.

 

شایان ذکر است در این آزمون 2000 نفر از داوطلبین در 5 حوزه امتحانی و در دو شهرستان شیراز و نورآباد ممسنی در روز جمعه 20 تیرماه جاری به رقابت خواهند پرداخت.


( ۱۵ )