جهاد دانشگاهی پلی میان دانشگاه و صنعت

۱۳ شهریور ۱۳۹۸ | ۱۳:۳۴ کد : ۱۱۲۳۹ آموزشی
تعداد بازدید:۳۴۸
جهاد دانشگاهی پلی میان دانشگاه و صنعت

با حضور مدیر مرکز آموزش‌های تخصصی جهاد دانشگاهی کازرون، گردهمایی سبک زندگی با موضوع اشتغال زایی و حمایت از رونق تولید در حسینیه امام موسی بن جعفر(ع) با حضور کارکنان پایور و وظیفه در تیپ تکاور امام سجاد(ع) برگزار گردید.     

 

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی فارس، ایمان والی، در این گردهمایی گفت: جهاد دانشگاهی به عنوان پلی میان دانشگاه و صنعت تاسیس گردید و اشتغال و اقتصاد یکی از محورهای ثابت و مورد تأکید در سخنان رهبر معظم انقلاب در چند سال اخیر بوده است.

مدیر مرکز آموزش‌های تخصصی جهاد دانشگاهی کازرون اظهار داشت: اشتغال در واقع شاهراه اصلی حل معضلات و ناهنجاری‌های اجتماعی است و حل بیکاری بسیاری از مشکلات اجتماعی، روانی و اقتصادی جامعه را برطرف می‌کند به همین منظور سال‌های اخیر با موضوع اقتصاد مقاومتی، تولید، اشتغال و ... نامگذاری شده است.

وی افزود: بین اشتغال و تولید ملی ارتباط مستقیم وجود دارد؛ اگر ما بخواهیم اشتغال ایجاد کنیم باید به تولید ملی یعنی تولید صنعتی، کشاورزی، خدماتی و ... اهمیت بدهیم.

در پایان این گردهمایی والی ضمن معرفی دوره‌های‌های آموزشی، زمان و نحوه ثبت نام، خاطر نشان کرد: نیروهای پایور و خانواده آنها می توانند با استفاده از طرح حکمت از تخفیفات ویژه ثبت نام در جهاد دانشگاهی استفاده نمایند و توضیحی پیرامون بانک سلول های بنیادی خون بند ناف، خبرگزاری های ایسنا و ایکنا و طرح سرباز مهارت ارائه نمود.