استاندار فارس تاکید کرد: جهاددانشگاهی در مسیر رونق تولید کارگشاه است

۱۲ مرداد ۱۳۹۸ | ۱۶:۱۷ کد : ۱۰۱۷۳ عمومی تاپ خبر
تعداد بازدید:۶۴
استاندار فارس به تاثیرگذاری مجموعه جهاددانشگاهی در استان اشاره و بیان کرد: جهاددانشگاهی در مسیر رونق تولید کارگشاه است.
استاندار فارس تاکید کرد:  جهاددانشگاهی در مسیر رونق تولید کارگشاه است

استاندار فارس به تاثیرگذاری مجموعه جهاددانشگاهی در استان اشاره و بیان کرد: جهاددانشگاهی در مسیر رونق تولید کارگشاه است.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی فارس، عنایت‌الله رحیمی در گفت‌وگو با خبرنگار ایسنا، ضمن تبریک فرا رسیدن سی و نهمین سالروز تاسیس جهاددانشگاهی، بیان کرد: این نهاد در استان فارس و زیرمجموعه‌های آن، فعالیت‌های خوبی در استان انجام داده‌ است.

وی با تاکید بر افزایش فعالیت‌های جهاددانشگاهی به منظور اعتلای سابقه و اعتبار آن در فارس، افزود: انتظار می‌رود گستره این فعالیت‌ها افزایش یابد تا شاهد اثرگذاری لازم به اندازه نام، سابقه و اعتبار این مجموعه و رسانه زیرمجموعه آن (ایسنا) در فارس باشیم.

استاندار فارس همچنین با تبریک فرا رسیدن هفته خبرنگار، حسن اصلی رسانه ایسنا را صداقت و اخلاق مداری آن عنوان کرد و ضمن اشاره به فعالیت‌های خود در رسانه‌ها و حرفه خبرنگاری، به نقش ایسنا در عرصه رسانه‌ای کشور اشاره کرد و گفت: ایسنا و مجموعه جهاد دانشگاهی تأثیرگذاری زیادی در کشور دارند .

رحیمی ادامه داد: اگر می‌خواهیم با مباحثی که امروز بعضا اجتماع را دچار ناهنجاری کرده، برابری کنیم، باید بتوانیم اخبار و اطلاعات درست به مردم ارائه دهیم. قطعاً اخلاق حرفه‌ای و استفاده از تکنولوژی زبان‌شناسی و گستره حیطه فعالیت و تحلیل‌هایی که ارائه می‌شود، اثرگذار است .

به گفته وی، اگر مردم موضوع نادرستی را از ما بشنوند باعث بی‌اعتمادی آنها می‌شود و اثرگذاری ما در آینده بسیار کم خواهد شد، ولی اگر رعایت امانت و اخلاق و صحت اخبار را به کرات از ما ببینند، همیشه ثبات لازم را خواهیم داشت و این می‌تواند بر مخاطبان اثرگذار باشد .

استاندار فارس خاطرنشان کرد: مجموعه ایسنا در ۲۰ سال گذشته توفیقات روزافزون داشته، مهم‌تر از همه اینکه هم آموزش می‌دهد و هم تربیت می‌کند و هم نیروسازی می‌کند و هم از سرمایه‌های با تجربه استفاده لازم را می‌برد و این مسائل حتماً در فعالیت حرفه‌ای و کار آنها اثرگذار است.