دانشجویان مأمنی به نام جهاددانشگاهی دارند/ حمایت ایکنا از آثار هنری ـ قرآنی دانشجویان

۲۱ خرداد ۱۳۹۸ | ۱۲:۱۹ کد : ۸۷۰۹ فرهنگی تاپ خبر
تعداد بازدید:۵۰۱
​​​​​​​رئیس سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور با تأکید بر اینکه این سازمان در هر جا که جهاددانشگاهی حضور دارد، با قوت فعالیت می‌کند، گفت: همواره تلاش می‌کنیم تا دانشجویان بدانند که مأمنی به نام جهاددانشگاهی دارند.
دانشجویان مأمنی به نام جهاددانشگاهی دارند/ حمایت ایکنا از آثار هنری ـ قرآنی دانشجویان

رئیس سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور با تأکید بر اینکه این سازمان در هر جا که جهاددانشگاهی حضور دارد، با قوت فعالیت می‌کند، گفت: همواره تلاش می‌کنیم تا دانشجویان بدانند که مأمنی به نام جهاددانشگاهی دارند.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی فارس به نقل از ایکنا، سیدمحمدجواد شوشتری، رئیس سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور، در گفت‌وگو با ایکنا از فارس، در پاسخ به اینکه دانشگاه‌ها چقدر از ظرفیت این سازمان استفاده می‌کنند، گفت: سازمان قرآنی دانشگاهیان در هر جا که جهاددانشگاهی حضور دارد، با قوت فعالیت می‌کند.
وی افزود: در بسیاری از دانشگاه‌ها به دلیل سیاست‌های غلط دولت‌‌های گذشته جهاددانشگاهی را از دانشگاه بیرون کردند و اکنون هم تعدادی از دانشگاه‌ها این روند را پی می‌گیرند و مسلماً وقتی چنین اتفاقی می‌افتد نمی‌توانیم برای دانشگاه‌ها کار کنیم.
شوشتری این نکته را یادآور شد که این سازمان برای تمام دانشگاهیان است لذا باید برای اساتید و کارکنان دانشگاه‌ها هم برنامه‌هایی اجرای کنیم اما در نهایت می‌توانیم بر اساس امکاناتی که داریم در دانشگاه‌ها فعالیت کنیم.
مدیرعامل ایکنا در ادامه سخنان خود به برگزاری جشنواره موفق «شهود قدسی» از سوی جهاددانشگاهی فارس و تولید آثار فاخر هنری ـ قرآنی از سوی دانشجویان سراسر کشور اشاره کرد و گفت: تمام دستگاه‌های اجرایی قریب
۳ درصد از بودجه خود را می‌توانند محصولات هنری بخرند.

کارهای هنری دانشجویان حمایت شود
وی افزود: چه خوب است که شهرداری‌ها، استانداری، میراث فرهنگی و هر دستگاهی که به عنوان دستگاه اجرایی محسوب می‌شود، برای حمایت از دانشجویان آثار برگزیده آن‌ها را در جشنواره قرآن و هنر «شهود قدسی» خریداری کند.
شوشتری با تأکید بر اینکه سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور همواره تلاش می‌کند تا پرچم جهاددانشگاهی را بالا نگه دارد، گفت: همواره تلاش می‌کنیم تا دانشجویان بدانند که مأمنی به نام جهاددانشگاهی دارند.
رئیس سازمان قرآنی دانشگاهیان کشور اظهار کرد: در تهران نیز باید به این دانشجویان کمک کرده و تلاش کنیم که آثاری که دانشجویان در جشنواره قرآن و هنر «شهود قدسی» تولید می‌کنند، معرفی شوند و برای آن‌ها یک گالری از آثارشان را برگزار کنیم.