رئیس جهاد دانشگاهی فارس خبر داد: برگزاری اختتامیه دومین جشنواره دانشجویی شعر باران در شیراز

۲۳ بهمن ۱۳۹۷ | ۱۵:۰۸ کد : ۵۳۲۱ عمومی تاپ خبر
تعداد بازدید:۶۹۳
رئیس جهاد دانشگاهی استان فارس گفت: اختتامیه دومین جشنواره سراسری دانشجویی "شعر باران" ۱۳ اسفندماه امسال در شیراز برگزار خواهد شد.
رئیس جهاد دانشگاهی فارس خبر داد:  برگزاری اختتامیه دومین جشنواره دانشجویی شعر باران در شیراز

رئیس جهاد دانشگاهی فارس خبر داد:

برگزاری اختتامیه دومین جشنواره دانشجویی شعر باران در شیراز

 

رئیس جهاد دانشگاهی استان فارس گفت: اختتامیه دومین جشنواره سراسری دانشجویی "شعر باران" 13 اسفندماه امسال در شیراز برگزار خواهد شد.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی فارس، مظاهر بابایی سه شنبه 23 بهمن در جمع خبرنگاران گفت: جشنواره سراسری دانشجویی "شعر باران"، به همت معاونت فرهنگی و با همراهی سازمان دانشجویان جهاد دانشگاهی استان فارس برنامه‌ریزی و اجرایی شده است.

رئیس جشنواره "شعر باران" اضافه کرد: این جشنواره، در قالب طرح جامع هفت شهر شایستگی تدوین و توسط جهاد دانشگاهی استان فارس اجرایی شده است 

بابایی، آثار رسیده به دبیرخانه جشنواره را به لحاظ کمی و کیفی مطلوب ارزیابی و اضافه کرد: در این دوره از جشنواره سراسری شعر باران بالغ بر ۳ هزار و ۲۴۱ اثر از سراسر کشور توسط دبیرخانه دریافت شد.

رئیس جهاد دانشگاهی استان فارس استقبال دانشجویان دانشگاه‌ها و مراکز آموزش‌عالی سراسر کشور از دومین دوره‌ جشنواره "شعر باران" را کم نظیر توصیف و با بیان اینکه مطلوبیت کیفی آثار، کار داوران را دشوار کرده بود، خاطرنشان کرد: مدح و منقبت حضرت فاطمه زهرا(س) به عنوان بخش ویژه این جشنواره پیش‌بینی شده بود.

بابایی گفت: داوری این جشنواره، در دو مرحله مقدماتی و نهایی انجام شد و در نهایت، ۵ اثر در بخش آزاد و یک اثر در بخش ویژه، به عنوان آثار برتر انتخاب شده است.

به گفته رئیس دومین جشنواره سراسری دانشجویی "شعر باران"، مراسم اختتامیه این جشنواره ساعت چهارده بعد از ظهر روز دوشنبه سیزدهم اسفند در سالن اجتماعات مجتمع جهادانشگاهی فارس، واقع در چهارراه عدالت، برگزار خواهد شد.

 


( ۱ )