برپایی دومین میز خدمت ویژه جوانان و دانشجویان

۰۱ بهمن ۱۴۰۱ | ۱۳:۴۰ کد : ۵۲۸۶۲ عمومی تاپ خبر
تعداد بازدید:۷۴
دومین میز خدمت ویژه‌ی جوانان و دانشجویان با حضور استاندار فارس و برخی از مسئولین دستگاه‌های اجرایی و مدیران دانشگاه‌های شیراز در باغ ارم برگزار شد.
برپایی دومین میز خدمت ویژه جوانان و دانشجویان

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی فارس در دیدار دانشجویان با استاندار فارس برخی از مدیران دانشگاهی و رییس جهاد دانشگاهی فارس نیز به صورت جداگانه به بررسی مشکلات و خواسته‌های دانشجویان پرداختند.

بنابر این گزارش برخی از دانشجویان در دیدار با امیرحسین استقلال رییس جهاد دانشگاهی فارس به طرح مباحث فعالیت‌های فرهنگی در دانشگاه و نحوه رویکرد جهاد دانشگاهی در مسأله اشتغال دانشجویان پرداختند.

رییس جهاد دانشگاهی فارس در حاشیه این دیدار گفت: مشارکت در ایجاد زمینه‌های مناسب برای اشتغال دانش‌آموختگان دانشگاهی از جمله وظایف این نهاد است.  

بنا بر گفته استقلال جهاد دانشگاهی با وجود ۱۲۰ مرکز تخصصی، سه پژوهشگاه و ۲۲ پژوهشکده علوم انسانی، فنی مهندسی، کشاورزی، علوم پایه و پزشکی تلاش دارد در شرایط سخت تحریم برخی نیازهای کشور را برطرف کند که در این مأموریت دانشجویان و فارغ التحصیلان دانشگاهی می‌توانند این نهاد انقلابی را یاری دهند.

وی از فعالیت دفتر تجاری سازی فناوری و اقتصاد دانش بنیان جهاد دانشگاهی با هدف پاسخ‌گویی به نیاز روز بازار یاد کرد و گفت: در حال حاضر علاوه بر این دفتر، شعبه پارک صنایع نرم، مرکز نوآوری و شکوفایی، دفتر مشاوره و کارآفرینی و مرکز آموزش‌های تخصصی اشتغال و کارآفرینی در این واحد استانی فعال است.