برگزاری نشست دانشجویی

۲۹ آذر ۱۴۰۱ | ۱۴:۳۶ کد : ۵۱۸۷۴ پژوهش و فناوری تاپ خبر
تعداد بازدید:۱۳۱
نشست دانشجویی با محوریت «سه گانه های کلیدی در مصرف قلیان» به همت مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی شیراز با همکاری گروه علوم رفتاری معاونت پژوهشی این نهاد برگزار گردید.
برگزاری نشست دانشجویی

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان فارس، در این نشست، صدیقه البرزی عضو هیات علمی و مدیر گروه پژوهشی علوم رفتاری این نهاد به صحبت در خصوص مضرات استفاده از دخانیات و به ویژه مصرف قلیان و یافته‌های پژوهشی اخیر این گروه برای دانشجویان علاقه‌مند پرداخت.

البرزی در خصوص برگزاری این نشست گفت: گروه علوم رفتاری جهاد دانشگاهی فارس به مدت سه سال است که در قالب برنامه‌ای تخصصی، پژوهشی با تمرکز بر مصرف قلیان توسط نوجوانان و جوانان انجام داده و در این راستا سلسله نشستهای تخصصی در حوزه دخانیات به طور عام و قلیان به طور خاص برگزار نموده است.

وی افزود: در این نشست، ضمن ارایه آخرین یافته‌ها و آمارهای این طرح پژوهشی به دانشجویان علاقه‌مند به پرسش‌های ایشان نیز در این زمینه پاسخ داده شد.

خاطر نشان می‌شود این نشست در روز سه شنبه مورخ 29 آذر ماه1401 ساعت 11 الی 12 صبح در بستر فضای مجازی برگزار گردید که مورد استقبال دانشجویان و دیگر مخاطبان قرار گرفت.