سرپرست جهاددانشگاهی فارس:

خدمت به قرآن مایه عزت جهادگران دانشگاهی است

۰۱ آذر ۱۴۰۱ | ۱۷:۵۶ کد : ۵۰۹۱۶ فرهنگی تاپ خبر
تعداد بازدید:۳۶
سرپرست جهاددانشگاهی استان فارس با تاکید بر اینکه مبنای همه فعالیت‌های این نهاد به ویژه در حوزه فرهنگی، قرآن و عترت بوده است، خدمت به قرآن را مایه عزت جهادگران دانشگاهی دانست.
خدمت به قرآن مایه عزت جهادگران دانشگاهی است

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی فارس، امیرحسین استقلال سه‌شنبه اول آذر در نشست تعاملی فعالان قرآنی استان فارس که در دفتر امام جمعه شیراز و با حضور معاون فرهنگی و رئیس سازمان قرآنی دانشگاهیان جهاددانشگاهی برگزار شد، گفت: خدمت به قرآن در جهاد دانشگاهی، عزت و شرف ماست و همواره در راه قرآن کریم سعی کرده‌ایم که گام‌های موثری برداریم.

سرپرست جهاد دانشگاهی فارس، قرآن را یک حقیقت زنده و ثقل اکبر دانست و افزود: عدم انس کافی با قرآن کریم موجب مشکلات کنونی جامعه است و با قدم گذاشتن در راه قرآن در راه حقیقت می‌توانیم گام برداریم.

استقلال با اشاره به شکاف عمیقی که بین جامعه ایجاد شده است و به استناد به آیه «رَبَّنَا اغْفِرْ لَنَا ذُنُوبَنَا وَإِسْرَافَنَا فِی أَمْرِنَا وَثَبِّتْ أَقْدَامَنَا وَانْصُرْنَا عَلَی الْقَوْمِ الْکَافِرِینَ» گفت: با قرآن کریم و رهنمودهای آن می‌توانیم پیروزی حاصل کنیم.

وی با قدردانی از جامعه قرآنی و فعالان این عرصه در استان فارس بر ضرروت تداوم تعامل با جامعه قرآنی استان جهت ادامه فعالیت‌های فاخر قرآنی و مذهبی تأکید کرد.