آغاز طرح‌های تابستانی ارتش در فارس با همکاری جهاددانشگاهی

۰۵ تیر ۱۴۰۱ | ۱۱:۳۳ کد : ۴۵۲۶۹ آموزشی تاپ خبر
تعداد بازدید:۲۹۴
هماهنگ کننده عقیدتی سیاسی ارتش در استان‌های فارس و کهگیلویه و بویراحمد گفت: در راستای غنی سازی اوقات فراغت و استفاده بهینه از ظرفیت جهاددانشگاهی، طرح‌های تابستانی را از اوایل تیرماه آغاز کرده‌ایم و تا اواسط شهریورماه هم ادامه دارد.
آغاز طرح‌های تابستانی ارتش در فارس با همکاری جهاددانشگاهی

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان فارس، حجت الاسلام عزیز رضایی شنبه ۴ تیر در دیدار با رئیس جهاددانشگاهی فارس بیان کرد: با همکاری جهاددانشگاهی دوره‌های مهارت آموزی ویژه سربازان در رشته‌های مختلف برگزار شد که خروجی این دوره‌ها از نظر خود دانش پژوهان، مطلوب بوده و بر کیفیت تدریس اذعان داشتند.

او با بیان اینکه بنده خود شخصا سر کلاس‌ها حضور پیدا کردم، خواستار تداوم همکاری گسترده جهاددانشگاهی در حوزه کارکنان وظیفه و خانواده‌ها شد.

هماهنگ کننده عقیدتی سیاسی ارتش در استان‌های فارس و کهگیلویه و بویراحمد ادامه داد: همچنین در راستای غنی سازی اوقات فراغت و استفاده بهینه از ظرفیت جهاددانشگاهی نیز افتتاحیه طرح‌های تابستانی را از اوایل تیرماه آغاز کرده‌ایم و این دوره‌ها تا اواسط شهریورماه ادامه دارد.

به گفته رضایی، برنامه‌های متنوع فرهنگی، آموزشی، اردویی و فضای مجازی در این طرح گنجانده شده است.

او ابراز امیدواری کرد که با تعامل و همکاری با جهاددانشگاهی در واقعیت به غنی سازی اوقات فراغت برسیم و نه صرفا آن را پر کنیم.

هماهنگ کننده عقیدتی سیاسی ارتش در استان‌های فارس و کهگیلویه و بویراحمد به اقدامات انجام شده در راستای تحقق جهاد تبیین مورد نظر مقام معظم رهبری هم اشاره و بیان کرد: این سازمان با تولید محتوا آستین همت را بالا زده و برنامه‌هایی در دستور کار قرار داده است.

رضایی خاطرنشان کرد: برگزاری کلاس قرآن در ماه رمضان، گزارش هفتگی فعالیت‌ها در این حوزه، برگزاری نشست‌های تخصصی، برگزاری همایش فرماندهان با حضور تولیت آستان احمدی و محمدی(ع) و ...از جمله این برنامه‌هاست.

او یادآور شد: در دو هفته اخیر نیز فعالیت‌های ویژه‌ای در راستای جهاد تبیین در خصوص سیاست‌های توخالی سران رژیم صهیونیستی، اجرایی شده است.


( ۳ )