اعلام آخرین مهلت ارسال آثار به ششمین جشنواره «شهود قدسی»

۰۱ تیر ۱۴۰۱ | ۱۴:۰۵ کد : ۴۵۱۶۹ فرهنگی تاپ خبر
تعداد بازدید:۲۸۲
معاون فرهنگی جهاددانشگاهی فارس آخرین مهلت ارسال به ششمین جشنواره ملی قرآن و هنر با عنوان «شهود قدسی» ویژه دانشجویان سراسر کشور را اول مردادماه اعلام کرد.
اعلام آخرین مهلت ارسال آثار به ششمین جشنواره «شهود قدسی»

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی فارس، محمدرضا غلامپور، معاون فرهنگی جهاددانشگاهی فارس، با بیان اینکه در سال جاری ششمین جشنواره ملی قرآن و هنر با عنوان «شهود قدسی» اجرا خواهد شد، آخرین مهلت ارسال به این جشنواره را اول مردادماه اعلام کرد.

وی ضمن دعوت از دانشجویان هنرمند سراسر کشور جهت شرکت در این جشنواره هنری قرآنی تصریح کرد: این جشنواره در سه رشته عمده تصویرسازی، لوگوتایپ و پوستر اجرا خواهد شد.

غلامپور با اشاره به موضوعات این جشنواره نیز گفت: شواهد و مصادیق قرآنی مرتبط با بیانیه گام دوم انقلاب اسلامی، عناوین سوره‌ها و اسامی سوگندهای قرآنی برای طراحی لوگوتایپ، آیات امر به احسان و کمک به نیازمندان، آیات مربوط به عدالت، آیات امر به معروف و نهی از منکر، آیات مربوط به نماز، قصه‌های قرآنی برای تصویرسازی و آیات مربوط به جهاد از جمله موضوعات پیشنهادی این جشنواره هستند.

معاون فرهنگی جهاددانشگاهی فارس اظهار کرد: علاقه‌مندان جهت ارسال آثار می‌توانند آثار خود را به آدرس cul.fr@acecr.ac.ir ارسال کنند همچنین شماره تماس ۰۷۱۳۲۳۰۰۷۱۶ پاسخگوی سؤالات علاقه‌مندان خواهد بود.

وی در پایان گفت: سایت جشنواره به آدرس https://roytab.ir/shohoodeghodsi6  و http://Fars.acecr.ac.ir/fa/page/۶۸۹۵  است که اطلاعات جشنواره در آن‌ها بارگذاری شده است.


( ۱ )