حضور جهاد دانشگاهی فارس در نمایشگاه بین‌المللی الکامپ شیراز

۱۰ خرداد ۱۴۰۱ | ۱۴:۵۶ کد : ۴۴۵۵۷ آموزشی تاپ خبر
تعداد بازدید:۳۳۱
هجدهمین نمایشگاه بین المللی الکامپ و تلکام، نخستین نمایشگاه تخصصی شهر هوشمند و پنجمین نمایشگاه تخصصی شهر زیبا با حضور شرکت کنندگانی از سراسر کشور در شیراز در حال برگزاری است.
حضور جهاد دانشگاهی فارس در نمایشگاه بین‌المللی الکامپ شیراز

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی فارس، سیامک کریمی، سرپرست معاونت آموزشی این نهاد در حاشیه برگزاری این نمایشگاه گفت: با هدف ارایه دستاوردهای آموزشی، پژوهشی و پارک فناوری های نرم و صنایع فرهنگی، امسال نیز در نمایشگاه بین‌المللی الکامپ شرکت کردیم.
کریمی افزود: معاونت آموزشی این نهاد به همراه پارک ملی علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی جهاددانشگاهی فارس در این نمایشگاه به معرفی دوره‌های تخصصی در بخش‌های تعمیر تجهیزات پزشکی، طلاسازی، گوهرشناسی، خاتم‌سازی و گروه های علوم پزشکی، کشاورزی، علوم انسانی، زبان های خارجی و فنی مهندسی پرداخته است.
سرپرست معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی فارس گفت: در غرفه جهاد دانشگاهی در نمایشگاه الکامپ، این نهاد نسبت به معرفی دستاوردهای این نهاد، پارک ملی علوم و فناوری های نرم و صنایع فرهنگی و شرکت های دانش بنیان تحت پوشش این پارک اقدام نموده است.
بنابر این گزارش غرفه جهاددانشگاهی در هجدهمین نمایشگاه بین‌المللی الکامپ واقع در سالن حافظ، عصر دوشنبه 09 خرداد 1401 در محل دائمی نمایشگاه‌های فارس در شهرک گلستان افتتاح و تا روز پنجشنبه 12 خرداد 1401 جهت بازدید علاقه‌مندان دایر می‌باشد.


( ۱ )