بیانیه جهاد دانشگاهی به مناسبت فرارسیدن سالروز حماسه نهم دی ماه

۰۸ دی ۱۳۹۷ | ۱۳:۵۵ کد : ۴۳۰۷ عمومی تاپ خبر
تعداد بازدید:۴۴۲
جهاد دانشگاهی با صدور بیانه ای به مناسبت فرارسیدن سالروز حماسه نهم دی ماه بر حفظ روحیه انقلابی، دشمن شناسی و عمل براساس شاخص​های ترسیم شده توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی تأکید کرد.
بیانیه جهاد دانشگاهی به مناسبت فرارسیدن سالروز حماسه نهم دی ماه

جهاد دانشگاهی با صدور بیانه ای به مناسبت فرارسیدن سالروز حماسه نهم دی ماه بر حفظ روحیه انقلابی، دشمن شناسی و عمل براساس شاخص​های ترسیم شده توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی تأکید کرد.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی، این نهاد به مناسبت فرارسیدن سالروز حماسه نهم دی ماه بیانیه صادر کرد.

متن بیانه صادر شده به شرح زیر است:

 

بسم الله الرحمن الرحیم

 

خروش ملت مسلمان ایران در حماسه نهم دیماه سال1388 و درک بی​نظیر آنان از مختصات تهاجم دشمن به ارزش‌ها و جمهوری اسلامی ایران که بی​ بصیرتی عده ای خاص و اتکای بی​منطق آنها به اطلاعات ناقص زمینه ساز آن تهاجم بزرگ روانی و رسانه ای شده بود، به فضل الهی در تاریخ حیات انقلاب اسلامی ماندگار و جاودانه شد.

مردم بزرگ ایران در آن روز تاریخی با بصیرت و تبعیت از ولی فقیه به میدان آمدند و گام بعدی توطئه دشمن را که همانا ضربه زدن به اصل نظام و ارزش​های آن بود، نقش برآب کردند؛ و امروز،گرامیداشت 9 دی، نماد تداوم وحدت و انسجام ملی، انقلابی گری آگاهانه، اعتماد به امداد الهی و پیروی از ولایت فقیه است که به حق، "روز بصیرت و میثاق امت با ولایت" نامگذاری شده و درس​ها و عبرت​های فراوانی به همراه خود دارد.

جهاددانشگاهی ضمن گرامیداشت سالروز نهم دیماه، این مهم را یادآور می​شود که حفظ روحیه انقلابی، دشمن شناسی و عمل براساس شاخص​های ترسیم شده توسط رهبر معظم انقلاب اسلامی چه از سوی مردم و چه از جانب مسؤولان، همچنان به عنوان ملزومات اساسی هرگونه پیشرفت در کشور به حساب می آید.

اعضای این نهاد انقلابی که سرلوحه کارشان، فعالیت​های دانش بنیان در بستر فرهنگ جهادی است بار دیگر اعلام می​کنند که بر سر عهد خود با آرمان​های امام خمینی (ره)​ و رهبر معظم انقلاب حضرت آیت ا... العظمی خامنه​ای (مدظله العالی) باقی خواهند ماند و همگام با اقشار مختلف ملت، امیدوار به آینده حرکت کرده و برای تحقق اهداف نظام در حوزه​های مختلف فناوری، اقتصادی و اجتماعی تلاش خواهند کرد.

جهاد دانشگاهی

8 دی ماه 97