اعطای تسهیلات مشاغل خانگی در لامرد

۲۳ دی ۱۴۰۰ | ۰۹:۴۲ کد : ۴۰۵۳۱ آموزشی تاپ خبر
تعداد بازدید:۴۳۰
مدیر مرکز آموزشی جهاددانشگاهی لامرد از اعطای تسهیلات کم بهره جهت راه‌اندازی و گسترش کسب و کار مشاغل خرد و خانگی به متقاضیانی که در طرح مشاغل خانگی جهاددانشگاهی شرکت کرده بودند، خبر داد.
اعطای تسهیلات مشاغل خانگی در لامرد

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی فارس، مهدی علی‌پور، مدیر مرکز آموزشی جهاددانشگاهی لامرد گفت: با حضور وحید خاوئی، مدیر عامل بنیاد علوی کل کشور تسهیلات کم بهره جهت راه‌اندازی و گسترش کسب و کار مشاغل خرد و خانگی به متقاضیانی که در طرح مشاغل خانگی جهاددانشگاهی شرکت کرده بودند، اعطا شد.

وی تصریح کرد: در راستای شعار سال ۱۴۰۰ تولید، پشتیبانی‌ها و مانع زدایی‌ها توسط مقام معظم رهبری (مدظله العالی)، در دهه ولایت و امامت سال جاری دفتر نماینده مردم شهرستان‌های لامرد و مهر در مجلس شورای اسلامی و مرکز آموزشی جهاد دانشگاهی لامرد در خصوص گسترش فرهنگ شغل خانگی از متقاضیانی که قصد راه‌اندازی مشاغل خانگی و خرد را داشتند، ثبت‌نام به عمل آورد.

علی‌پور بیان کرد: پس از بررسی‌ها و پیگیری‌ها با حضور خاوئی، مدیر عامل بنیاد علوی کشور این تسهیلات به ۱۶۷ نفر متقاضی این طرح در شهرستان لامرد اعطا شد.

مدیر جهاددانشگاهی شهرستان لامرد اضافه کرد: ۹۸ متقاضی شهرستان مهر نیز پس از بررسی طرح‌ها جهت انجام تکمیل پرونده وام فراخوان زده خواهند شد.

علی‌پور ادامه داد: برگزاری کارگاه کارآفرینی با حضور کارآفرین برتر کشور جهت توانمندسازی متقاضیان مشاغل خانگی و خرد لامرد و مهر در حوزه کسب و کار و فروش محصولات در آینده نزدیک توسط مرکز آموزشی جهاد دانشگاهی لامرد برگزار خواهد شد.

text to speech icon

( ۳ )