مدیر مرکز جهاد دانشگاهی لامرد خبر داد: راه‌اندازی دوره‌های آموزشی الکترونیکی در لامرد

۲۶ آذر ۱۳۹۷ | ۱۳:۰۹ کد : ۴۰۰۱ آموزشی تاپ خبر
تعداد بازدید:۱۵۴۳
مدیر مرکز آموزش‌های تخصصی جهاد دانشگاهی لامرد از راه‌اندازی دوره‌های آموزشی الکترونیکی و آنلاین توسط در این مرکز خبر داد.
مدیر مرکز جهاد دانشگاهی لامرد خبر داد:  راه‌اندازی دوره‌های آموزشی الکترونیکی در لامرد

مدیر مرکز آموزش‌های تخصصی جهاد دانشگاهی لامرد از راه‌اندازی دوره‌های آموزشی الکترونیکی و آنلاین توسط در این مرکز خبر داد.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی فارس، مهدی علی پور در جریان بازدید رییس اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی شهرستان لامرد از مرکز آموزش‌های تخصصی جهاد دانشگاهی لامرد، گفت: با توجه به گستره جغرافیایی شهرستان لامرد دوره‌های آموزشی الکترونیکی و آنلاین در مرکز آموزش‌های تخصصی جهاد دانشگاهی این شهرستان لامرد ایجاد شده تا متقاضیان و شرکت‌کنندگان به راحتی بتوانند این دوره‌ها را طی کنند.

وی افزود: با توجه به کوتاه‌مدت و فشرده بودن دوره‌ها، مهارت آموزان این امکان را خواهند داشت که در زمان کمتری نسبت به یادگیری آموزش‌ها اقدام کنند.

علی‌پور کیفیت و تخصص در آموزش را از خصوصیت‌های مد نظر مراکز آموزش‌های تخصصی جهاد دانشگاهی برشمرد و گفت: جهاد دانشگاهی این ظرفیت را دارد که کل شهرستان لامرد و منطقه جنوب استان فارس و حتی کشور را تحت پوشش قرار داده و نسبت به جذب فراگیران بیشتری اقدام کند.

وی ضمن اعلام آمادگی برای همکاری با اداره تعاون، کار و رفاه اجتماعی در برگزاری دوره‌های مورد نیاز، گفت: اگر آموزش و تربیت نیروها برعهده جهاد دانشگاهی قرار گرفته و اشتغال‌زایی دانش آموختگان با حمایت و تسهیلات اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی انجام شود، خدمت بزرگی به این شهرستان و منطقه خواهد بود.

رییس اداره کار، تعاون و رفاه اجتماعی شهرستان لامرد هم در این بازدید گفت: شرکت‌های تعاونی از دوره‌های آموزشی و به ویژه دوره‌های شاخه کشاورزی و گل و گیاه استقبال خواهند کرد.

قاسم حقیقت با تاکید بر اینکه از ظرفیت جهاد دانشگاهی در حوزه آموزش‌های تخصصی استفاده خواهیم کرد، در خصوص ارائه تسهیلات به مشاغل خانگی و کوچک گفت: امسال به بیش از ۱۰۰ نفر مبلغ ۷۰۰ میلیون تومان برای راه‌اندازی مشاغل خانگی و کوچک تسهیلات اعطاء شده است.


( ۱۸ )