برگزاری دوره آموزشی فوریت‌های پزشکی

۲۴ آذر ۱۳۹۷ | ۱۵:۴۴ کد : ۳۹۴۰ آموزشی تاپ خبر
تعداد بازدید:۶۴۵۳
با همکاری هلال احمر، شبکه بهداشت و درمان و اورژانس ۱۱۵شهرستان کازرون دوره آموزشی فوریت‌های پزشکی در مرکز آموزش‌های تخصصی جهاد دانشگاهی شهرستان کازرون برگزار شد.
برگزاری دوره آموزشی فوریت‌های پزشکی

با همکاری هلال احمر، شبکه بهداشت و درمان و اورژانس 115شهرستان کازرون دوره آموزشی فوریت‌های پزشکی در مرکز آموزش‌های تخصصی جهاد دانشگاهی شهرستان کازرون برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی فارس، این دوره در قالب دوره‌های آموزش تخصصی معاونت آموزشی جهاد دانشگاهی فارس در شیراز و دیگر شهرستان‌ها در حال برگزاری است.

مدیر مرکز آموزش‌های تخصصی جهاد دانشگاهی شهرستان کازرون گفت: با همکاری شبکه بهداشت و درمان، هلال احمر و اورژانس در جهت کاهش سوانح و بلایا و راه‌های مقابله با خطرات، دوره فوریت‌های پزشکی برگزار گردید.

والی گفت: همکاری ادارات فوق نشان از توجه به آموزش این‌گونه دوره‌ها و اعتباربخشی و تأیید آموزش‌های جهاد دانشگاهی در دوره‌های پزشکی است.

وی گفت: استمرار آموزش‌های عملی و متناسب با نیاز روز مستلزم همکاری ادارات مربوطه است و در همین راستا در آینده نزدیک با همکاری سازمان آتش نشانی کازرون، شاهد افزوده شدن دوره راه‌های مقابله با آتش‌سوزی و خطرات سوختگی به دوره فوریت‌های پزشکی خواهیم بود.


( ۸۵ )