تجلیل از حسین جاوید عضو هیئت علمی جهاد دانشگاهی فارس به عنوان پژوهشگر برتر استان

۲۳ آذر ۱۴۰۰ | ۱۲:۳۶ کد : ۳۹۱۱۳ پژوهش و فناوری تاپ خبر
تعداد بازدید:۵۴۴
به مناسبت هفته پژوهش، طی مراسمی با حضور استاندار، روسای دانشگاه‌ها و مراکز آموزش‌عالی و جمعی از مدیران کل، فعالان حوزه پژوهش و فناوری، اساتید، دانشجویان و محققان، از پژوهشگران برتر استان فارس تجلیل شد.
تجلیل از حسین جاوید عضو هیئت علمی جهاد دانشگاهی فارس به عنوان پژوهشگر برتر استان

به گزارش روابط عمومی جهاد  دانشگاهی فارس، همزمان با هفته پژوهش و فناوری، صبح امروز سه‌شنبه 23 آذرماه، طی مراسمی از پژوهشگران برتر و برگزیده دانشگاه‌ها، مراکز آموزش عالی، موسسه‌های پژوهشی و سازمان‌ها و نهادهای اجرایی در استان فارس، قدردانی و تجلیل شد.

بنا بر این گزارش، در این مراسم از حسین جاوید به عنوان پژوهشگر برتر جهاد دانشگاهی فارس به همراه دیگر پژوهشگران برتر استان با اهدای لوحی قدردانی و تجلیل شد.

جاوید دانش‌آموخته رشته میکروبیولوژی از تایلند است که به عنوان عضو هیئت علمی معاونت پژوهشی جهاد دانشگاهی فارس، به مدت 7 سال در این واحد مشغول به فعالیت است.

شایان ذکر است امسال به دلیل نیمه حضوری برگزار شدن نمایشگاه به مناسبت هفته پژوهش و فناوری، جهاد دانشگاهی فارس نیز همچون دیگر دستگاه‌های اجرایی استان در قالب فضای مجازی در این نمایشگاه فعالیت‌ها و دستاوردهای پژوهشی خود را در معرض دید عموم و علاقه‌مندان به این حوزه قرار داده است.


( ۱ )