همکاری و تعامل شهرداری با مرکز آموزش‌های تخصصی جهاد دانشگاهی کازرون

۱۹ آذر ۱۳۹۷ | ۱۲:۴۳ کد : ۳۸۳۹ آموزشی تاپ خبر
تعداد بازدید:۶۶۶
در دیدار شهردار کازرون با مدیر مرکز آموزش‌های تخصصی جهاد دانشگاهی کازرون بر همکاری و تعامل بیش از پیش بین طرفین تأکید شد.
همکاری و تعامل شهرداری با مرکز آموزش‌های تخصصی جهاد دانشگاهی کازرون

در دیدار شهردار کازرون با مدیر مرکز آموزش‌های تخصصی جهاد دانشگاهی کازرون بر همکاری و تعامل بیش از پیش بین طرفین تأکید شد.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی فارس، والی مدیر مرکز آموزش‌های تخصصی جهاد دانشگاهی کازرون  با حضور در دفتر شهردار کازرون با وی دیدار و گفتگو کرد.

مدیر جهاد دانشگاهی شهرستان کازرون گفت: جهاد دانشگاهی آمادگی دارد تا در زمینه آموزش به پرسنل در حوزه‌های مختلف مدنظر شهرداری از جمله آموزش مهارت‌های هفتگانه کامپیوتر (ICDL) ، تکریم ارباب رجوع، فتوشاپ و ... با شهرداری کازرون همکاری نماید.

وی افزود: جهاد دانشگاهی در خصوص اطلاع‌رسانی اخبار شهرستان و به خصوص شهرداری از طریق خبرگزاری‌های ایسنا و ایکنا آماده هرگونه همکاری و فعالیت است.

شهردار کازرون نیز در این دیدار ضمن ابراز خرسندی بر اهمیت آموزش در جامعه تاکید کرد و  گفت: یکی از مهمترین عوامل توسعه یافتگی در شهرها و حتی کشور بحث آموزش در همه زمینه‌هاست که باید به طور جدی به آن توجه کرد و البته جهاد دانشگاهی که یک نهاد انقلابی و با سابقه درخشان در این امر هست می‌تواند گره‌گشای خیلی از مشکلات در این زمینه باشد.

وی اظهار کرد: شهرداری کازرون آمادگی دارد تمامی برنامه‌های آموزشی ضمن خدمت پرسنل خود را در صورت تأیید به جهاد دانشگاهی واگذار نماید.

باقری افزود: جهاد دانشگاهی با مدیریت جوان و به واسطه فعالیت‌های گسترده خود می‌تواند منشأ خدمات زیادی برای مردم شریف شهر کازرون باشد و مجموعه شهرداری کازرون در همه زمینه‌ها آماده همکاری با جهاد دانشگاهی این شهرستان می‌باشد.

در پایان این دیدار والی از مجموعه شهردار به خاطر اقدامات انجام شده در شهر و اجرای پروژه‌های عمرانی علی‌رغم مشکلات مالی که گریبانگیر شهرداری‌ها و  به خصوص شهرداری کازرون است تشکر کردند و ابراز امیدواری کردند که با مدیریت جهادی و فعال باقری که دارای تجربه کاری و  تخصص در امور شهری هستند شهرداری از این دوره به سلامت عبور خواهد کرد.