افتتاح اولین نمایشگاه فناوری های نرم و صنایع فرهنگی جهاد دانشگاهی استان فارس در شیراز‎‎

۲۳ آبان ۱۴۰۰ | ۱۶:۰۱ کد : ۳۷۹۴۳ عمومی تاپ خبر
تعداد بازدید:۳۲۶
اولین نمایشگاه فناوری های نرم و صنایع فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد استان فارس امروز یک‌شنبه ۲۳ آبان‌ماه آغاز به کار کرد.
افتتاح اولین نمایشگاه فناوری های نرم و صنایع فرهنگی جهاد دانشگاهی استان فارس در شیراز‎‎

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان فارس، اولین نمایشگاه فناوری های نرم و صنایع فرهنگی جهاد دانشگاهی واحد استان فارس امروز یک‌شنبه 23 آبان‌ماه آغاز به کار کرد.

رئیس جهاددانشگاهی استان فارس یکشنبه ۲۳ آبان در آیین آغاز به کار این نمایشگاه بیان کرد در راستای بزرگداشت روز فرهنگ عمومی، موضوع خلاقیت‌های فرهنگی در دستور کار قرار گرفت.

دکتر مظاهر بابایی افزود: از آنجا که هدف پارک ملی علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی، خلاقیت در مباحث فرهنگی و صنایع دستی است، لذا به پیشنهاد پارک واحد فارس، این نمایشگاه برگزار شد.

او خاطرنشان کرد: تیم‌های برتر در این حوزه به مدت ۴ روز فعالیت‌های فرهنگی، خلاقیت‌ها و محصولات خود را در معرض دید بازدیدکنندگان قرار می‌دهند.

رئیس جهاددانشگاهی فارس با بیان اینکه شاهد تنوع غرفه‌ها در این نمایشگاه هستیم، اضافه کرد: دستاوردهای جدید و خوبی در این نمایشگاه عرضه شده است.

بابایی، تامین زیرساخت‌های فرهنگی در راستای اقتصاد فرهنگی را از دیگر اهداف مهم پارک متبوع برشمرد و ابراز امیدواری کرد که شاهد حمایت فرهنگوران از این نمایشگاه باشیم.

او همچنین از رونمایی پوستر شعر باران در حاشیه این نمایشگاه نیز خبر داد و مجددا از همه هنرمندان، فرهنگوران و مسئولان استانی برای بازدید از این نمایشگاه دعوت کرد.

شایان ذکر است تعدادی از شرکت‌های فعال در حوزه فناوری‌های نرم و صنایع خلاق فرهنگی در این نمایشگاه حضور دارند.

این نمایشگاه از ۲۳ لغایت ۲۶ آبان ماه ۱۴۰۰ در مجتمع جهاد دانشگاهی، پارک ملی علوم و فناوری‌های نرم و صنایع فرهنگی واحد استان فارس برای بازدید عموم علاقمندان از ساعت 8 لغایت 16 دایر می باشد.


( ۳ )