بازدید روسای دانشگاه علمی کاربردی و جهاددانشگاهی فارس از مرکز شیراز

۱۶ آبان ۱۴۰۰ | ۰۷:۵۴ کد : ۳۷۶۲۰ آموزشی تاپ خبر
تعداد بازدید:۳۸۷
همزمان با سراسر کشور، آموزش حضوری در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی شیراز با حضور روسای دانشگاه جامع علمی کاربردی و رئیس جهاد دانشگاهی فارس و با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی آغاز شد.
بازدید روسای دانشگاه علمی کاربردی و جهاددانشگاهی فارس از مرکز شیراز

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی فارس، رئیس دانشگاه جامع علمی کاربردی فارس در حاشیه بازدید از دانشگاه علمی کاربردی جهاد دانشگاهی شیراز، از استاندارد بودن امکانات و رعایت پروتکل‌های بهداشتی در بین دانشجویان و کارکنان این مرکز، اعلام رضایت کرد.

حبیب دانش‌منش با بیان اینکه سلامت مدرسان، اساتید و دانشجویان، اولویت است، گفت: خوشبختانه در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی، تمام شرایط برای حضور دانشجویان در استانداردترین حالت ممکن فراهم است

او خاطرنشان کرد: کلاس حضوری در بُعد اجتماعی نیز بسیار حائز اهمیت است و باید به پایداری حضور دانشجو در دانشگاه مستحکم باشیم

رئیس جهاددانشگاهی استان فارس نیز گفت: هم اکنون بالغ بر ۶۰۰ دانشجو، در دوره‌های کاردانی و کارشناسی در رشته‌های مختلف در این مرکز مشغول به تحصیل هستند.

دکتر مظاهر بابایی افزود: مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی فارس، در اجرای آموزش غیرحضوری نیز پیشرو و کارآمد عمل کرده است.

وی خاطرنشان کرد که آغاز روند حضوری شدن کلاس‌های درس در این مرکز، با رعایت کامل پروتکل‌های بهداشتی ابلاغی از سوی ستاد استانی مدیریت کرونا و با نظارت دقیق، دنبال شده است.

رئیس جهاددانشگاهی فارس با بیان اینکه همه اساتید، کارکنان و دانشجویان برای شرکت در کلاسهای حضوری، باید کارت واکسن داشته باشند، گفت: در بدو ورود، درجه تب افراد چک شده و همه پروتکل‌ها خصوصا فاصله گذاری اجتماعی، کاملا رعایت می‌شود.

شایان ذکر است که با مجوز ستاد ملی مبارزه با کرونا، اجازه بازگشایی دانشگاه‌ها و مدارس متوسطه دوم با رعایت دستورالعمل‌های بهداشتی از شنبه ۱۵ آبانماه داده شده است.


( ۱ )