تبریک رئیس جهاددانشگاهی فارس به تولیت جدید حرم شاهچراغ(ع)

۱۰ شهریور ۱۴۰۰ | ۱۵:۱۱ کد : ۳۵۳۷۸ عمومی تاپ خبر
تعداد بازدید:۱۸۸
مظاهر بابایی طی پیامی خطاب به آیت‌الله ابراهیم کلانتری، انتصاب ایشان را به سمت تولیت آستان مقدس شاهچراغ(ع) تبریک گفت.
تبریک رئیس جهاددانشگاهی فارس به تولیت جدید حرم شاهچراغ(ع)

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی فارس، در پی انتصاب آیت‌الله ابراهیم کلانتری، به سمت تولیت آستان مقدس شاهچراغ(ع) از سوی رهبر معظم انقلاب، مظاهر بابایی، رئیس جهاددانشگاهی فارس پیام تبریکی صادر کرد.

در این پیام خطاب به آیت‌الله کلانتری آمده است: «توفیق خدمت به آستان مقدس احمدی و محمدی حضرت شاهچراغ(ع) و تلاش برای ترویج فرهنگ متعالی قرآن کریم و عترت معصومین (علیهم السلام) موهبتی بس عظیم و درخور سپاس و شکرگزاری است.

بی شک توانمندی‌های متعهدانه و مسئولانه و شخصیت برجسته و دانشگاهی جنابعالی به عنوان عالم وارسته و انقلابی در استان بزرگ فارس که پایگاه برجسته فرهنگی و ادبی کشور و مفتخر به بهره‌مندی از نگین درخشان حرم احمدبن موسی(ع) است، نوید بخش ادامه درخشش، موفقیت و سربلندی مردمان این دیار در پیشبرد اهداف و آرمان‌های بلند انقلاب اسلامی و شهیدان گرانقدر و برافراشته نگه داشتن پرچم ایمان و بصیرت دینی و ترویج فرهنگ اسلام ناب محمدی(ص) و روحیه جهادی و انقلابی‌گری در جای‌جای استان شهید پرور و ولایتمدار فارس خواهد بود.

بدین‌وسیله انتصاب به‌جا و ارزشمند حضرتعالی از سوی رهبر حکیم و فرزانه انقلاب (مدظله العالی) به تولیت آستان مقدس احمدی و محمدی حضرت احمدبن موسی الکاظم شاهچراغ(ع) که مبین صداقت خدمتگزاری مخلصانه به اسلام ناب محمدی(ص) و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران است را صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می‌نماید؛ رجاء واثق دارد با درایت و اهتمام حضرتعالی، بیش‌ از پیش زمینه‌های بهره‌مندی مردم متدین و ولایت مدار ایران عزیز به ویژه مردم شریف استان فارس از فیوضات معنوی و برکات آن آستان مقدس، فراهم شود.

امید است مؤید و منصور به عنایات ویژه حضرت بقیةالله‌الاعظم(عج) و مشمول دعای آن حضرت (ارواحنا فداه) باشید. همچنین از زحمات دلسوزانه نماینده محترم ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه معزز شیراز حضرت آیت‌الله حاج شیخ لطف ‌لله دژکام در دوران تصدی امور آن حرم مطهر تقدیر و تشکر می‌نماید».


( ۲ )