رئیس جهاددانشگاهی فارس توضیح داد:

پذیرش بدون کنکور در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی شیراز

۰۱ شهریور ۱۴۰۰ | ۱۰:۵۵ کد : ۳۵۰۵۰ آموزشی تاپ خبر
تعداد بازدید:۱۳۷۱
رئیس جهاددانشگاهی استان فارس با اشاره به تداوم پذیرش دانشجو بدون کنکور در مرکز علمی کاربردی این نهاد، پیرامون این موضوع توضیحاتی را ارائه داد.
پذیرش بدون کنکور در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی شیراز

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی فارس، مظاهر بابایی دوشنبه اول شهریور به خبرنگاران گفت: پذیرش بدون کنکور داوطلبان در مرکز آموزش علمی کاربردی جهاد دانشگاهی شیراز برای نیمه اول سال تحصیلی 1401-1400، آغاز شده است و تا هفتم شهریورماه، ادامه خواهد داشت.

بابایی گفت: متقاضیان می توانند با مراجعه حضوری به مرکز یا از طریق سایت سازمان سنجش آموزش کشور به نشانی sanjesh.org   نسبت به ثبت نام اقدام کنند.

او با بیان اینکه، مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی شیراز، یکی از مراکز معتبر آموزش عالی و دارای پیشینه قوی، کادر علمی توانمند و امکانات آموزشی مناسب است، گفت: این مرکز در 9 رشته مقطع کاردانی و پنج رشته مقطع کارشناسی، بدون کنکور دانشجو می‌پذیرد.

بابایی گفت: رشته‌های روابط عمومی، برنامه سازی کامپیوتری، فناوری اطلاعات ـ اینترنت و شبکه‌های گسترده، مترجمی زبان انگلیسی، گردشگری، عکاسی، هتلداری، آشپزی و قنادی در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی شیراز، در مقطع کاردانی، برای ترم مهر 1400، پذیرش دانشجو دارد.

او یادآور شد که امکان پذیرش بدون کنکور دانشجو در مقطع کارشناسی ناپیوسته برای علاقه‌مندان به رشته‌های فناوری اطلاعات، شبکه‌های کامپیوتری، مدیریت کسب و کار اینترنتی، روابط عمومی و مترجمی زبان انگلیسی، در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی شیراز فراهم شده است.

رئیس جهاددانشگاهی استان فارس خاطرنشان کرد که این مرکز علمی کاربردی، در راستای عمل به مسئولیت اجتماعی در زمینه فراهم کردن بستر آموزش، تسهیلات ویژه‌ای را برای پذیرش خواهران و برادران افغان فراهم کرده است.

بابایی یادآور شد که در ترم اول سال تحصیلی پیش رو، کلاس‌های مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی شیراز به شکل حضوری و مجازی، برگزار می‌شود و دانشجویان این موسسه آموزش عالی از تسهیلاتی نظیر معافیت تحصیلی، پرداخت اقساطی شهریه، دریافت تسهیلات دانشجویی برخوردار خواهند بود و در صورت نیاز می‌توانند از امکانات مراکز تخصصی جهاددانشگاهی فارس، استفاده کنند.

علاقه‌مندان به ادامه تحصیل در مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی شیراز، می‌توانند برای دریافت اطلاعات بیشتر، به نشانی این مرکز واقع در شیراز- تقاطع بلوار عدالت و رحمت، ابتدای عدالت جنوبی، روبروی کوچه 21، مراجعه کرده یا با تلفن‌های 38264922 و 09164494806 تماس گرفته یا اینستاگرام مرکز به نشانی  @markaz.jahad، دنبال کنند.

text to speech icon

( ۳۵ )