/جهاد دانشگاهی، نماد عبور از موانع با باور توان ایرانی/

پیام تبریک نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی

۱۶ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۸:۵۲ کد : ۳۴۵۴۶ عمومی تاپ خبر
تعداد بازدید:۲۴۰
حسین‌زاده نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی با ارسال پیامی چهل و یکمین سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی را به کارکنان این نهاد انقلابی تبریک گفت.
پیام تبریک نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان فارس، حسین‌زاده نماینده مردم لارستان، خنج، گراش و اوز در مجلس شورای اسلامی صبح امروز 16 مردادماه با ارسال پیامی چهل و یکمین سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی را به کارکنان این نهاد انقلابی تبریک گفت.

در متن این پیام آمده است:

«جهاد دانشگاهی فقط یک نهاد نیست بلکه یک فرهنگ و جهت گیری است که باید هر چه بیشتر در جامعه گسترش یابد و کشور را به سمت سربلندی و عزت و استقلال به پیش ببرد». رهبر معظم انقلاب(مدظله‌العالی)  یکم تیرماه ۱۳۸۳

جهاد دانشگاهی با فرهنگ جهادی در تولید علم دانش بنیان و فناورانه بر اساس توان ملی و آموزش های تخصصی، به ویژه در توسعه اشتغال جوانان نقش بزرگی داشته است و با بهره‌گیری از استعدادهای جوان در حوزه های علمی، پژوهشی و تحقیقاتی، در بحث تولید علم و دانش فناورانه در کشور به یک الگوی موفق و معتبر تبدیل شده است.

سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی بر همه‌ی دوستداران علم و فرهنگ کشور به ویژه دانشجویان، اساتید و کارکنان این نهاد انقلابی تبریک و تهنیت باد.


( ۳ )