/جهاد دانشگاهی، نماد عبور از موانع با باور توان ایرانی/

فرماندار استهبان: جهاددانشگاهی همواره انقلابی عمل کرده است

۱۶ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۸:۴۰ کد : ۳۴۵۴۴ عمومی تاپ خبر
تعداد بازدید:۱۷۷
فرماندار استهبان با یادآوری دستاوردهای جهاددانشگاهی در عرصه‌های مختلف گفت: جهاددانشگاهی به‌عنوان یک نهاد مولود انقلاب با برخورداری از نیروهای انقلابی، متخصص و متعهد همواره توانسته انقلابی عمل کند و انقلابی بماند.
فرماندار استهبان: جهاددانشگاهی همواره انقلابی عمل کرده است

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان فارس، احمدرضا کمالی سروستانی، فرماندار شهرستان استهبان امروز، ۱۶ مردادماه در جمع خبرنگاران با اشاره به فرا رسیدن چهل و یکمین سالروز تشکیل جهاددانشگاهی گفت: جهاددانشگاهی به‌عنوان یک نهاد مولود انقلاب با برخورداری از نیروهای انقلابی، متخصص و متعهد همواره توانسته انقلابی عمل کند و انقلابی بماند.

وی با اشاره به نام‌گذاری سال به نام جهش تولید پشتیبانی‌ها و مانع‌زدایی‌ها از سوی رهبر معظم انقلاب گفت: قطعا جهاددانشگاهی همانند سال‌های گذشته در سال ۱۴۰۰، کمک مؤثری به جهش تولید خواهد کرد.

کمالی سروستانی تصریح کرد: جهاددانشگاهی با فرهنگ جهادی در تولید علم دانش بنیان و فناورانه بر اساس توان ملی و آموزش‌های تخصصی، به‌ویژه در توسعه اشتغال جوانان نقش بزرگی داشته است و با بهره‌گیری از استعدادهای جوان در حوزه‌های علمی، پژوهشی و تحقیقاتی، در بحث تولید علم و دانش فناورانه در کشور به یک الگوی موفق و معتبر تبدیل شده است.

فرماندار استهبان با بیان اینکه خودباوری و بهره‌مندی از توان دانش داخلی منشأ رشد و توسعه همه‌جانبه است که می‌توان کشور را در مسیر پیشرفت قرار دهد، گفت: در این بین جهاددانشگاهی توانسته علوم و فن آوری روز دنیا را به خوبی در مراکز علمی خود پایه‌گذاری و با نگاه ارزشی و جهادی مراتب علمی را در حوزه‌های پزشکی، سلول درمانی، فنی مهندسی، علوم انسانی و توسعه فرهنگی و تبدیل علم به ثروت بر اساس مزیت‌های منطقه‌ای به خوبی محقق کند.

وی در پایان سالروز تأسیس جهاددانشگاهی را به همه دوستداران علم و فرهنگ کشور به‌ویژه دانشجویان، اساتید و کارکنان این نهاد انقلابی در شهرستان استهبان تبریک گفت و ابراز امیدواری کرد: همچون گذشته شاهد پیشرفت، توسعه و خودباوری و خود کفایی در جهاددانشگاهی باشیم.