/جهاد دانشگاهی، نماد عبور از موانع با باور توان ایرانی/

فرماندار ویژه داراب: جهاد دانشگاهی نمود تبدیل علم به عمل است

۱۲ مرداد ۱۴۰۰ | ۱۳:۲۲ کد : ۳۴۲۶۲ عمومی تاپ خبر
تعداد بازدید:۳۰۵
فرماندار ویژه داراب، جهاد دانشگاهی را بازوی توانمندی برای پیشرفت و توسعه کشور توصیف و اضافه کرد: این نهاد انقلابی طی این سال‌ها به خوبی ثابت کرده است که توانایی تبدیل علم را به عمل دارد.
فرماندار ویژه داراب: جهاد دانشگاهی نمود تبدیل علم به عمل است

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان فارس، اصغر فرودی ضمن تبریک چهل و یکمین سالگرد تاسیس جهاددانشگاهی، ضمن بیان اینکه موفقیت‌های این نهاد حاصل اعتماد به نخبگان است، افزود: جهاد دانشگاهی با بیش از ۴۰ سال تجربه و حضور میدانی و جهادی در کشور منشا خدمات علمی، فرهنگی، آموزشی، صنعتی، توسعه‌ای، رزمی و دفاعی و اقتصاد دانش بنیان بوده است.

معاون استاندار و فرماندار ویژه داراب خاطرنشان کرد: جهاد دانشگاهی با در اختیار داشتن مراکز آموزش عالی و مراکز آموزش تخصصی کوتاه مدت و با بهره‌گیری از توان و اساتید و متخصصین خود توانسته گام‌های بسیار خوبی در زمینه ‌های مختلف علمی، پژوهشی، فرهنگی و...در سطح کشور بردارد.

فرودی گفت: این نهاد علمی فرهنگی بر همین این اساس تاکنون توانسته از موفق ترین مراکز علمی کشور باشد، چرا که در این نهاد بحث مدرک گرایی مطرح نیست بلکه بهره‌گیری از دانش فنی و علوم کاربردی در صنعت و سایر علوم مد نظر بوده است.

فرماندار ویژه داراب ضمن تبریک کسب رتبه برتر مرکز جهاد دانشگاهی داراب از تلاش‌های مدیر، اساتید و کارکنان این مرکز قدردانی و تاکید کرد که می‌توان با هم اندیشی و همکاری ادارات مختلف، زمینه رشد مرکز آموزشی جهاد دانشگاهی شهرستان داراب را فراهم کرد و باعث رشد و بالندگی آن شد.


( ۳ )