تداوم خط نگاه به توانمندی‌های جهاد دانشگاهی

۲۸ تیر ۱۴۰۰ | ۱۷:۱۱ کد : ۳۳۶۶۰ عمومی تاپ خبر
تعداد بازدید:۱۴۵
رئیس جهاد دانشگاهی فارس با تأکید بر اینکه همواره تلاش کرده‌ایم تا در راستای اهداف نظام فعالیت‌های مختلفی را انجام دهیم، گفت: نگاه حاکم بر جهاد دانشگاهی توجه و استفاده از توان داخلی است که این مسئله را طی ۴۰ سال گذشته هم ثابت کرده‌ایم.
تداوم خط نگاه به توانمندی‌های جهاد دانشگاهی

به گزارش ایکنا از روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان فارس، مظاهر بابایی، رئیس جهاد دانشگاهی  فارس امروز، ۲۸ تیرماه در دیدار و بازدید معاون روابط عمومی و تبلیغات سپاه فجر فارس و رئیس سازمان بسیج رسانه این استان از خبرگزاری ایکنا گفت: سپاه و جهاد دانشگاهی  دو مجموعه برگرفته از انقلاب هستند که به برکت انقلاب راه‌اندازی شدند و رویکردهای مشابهی دارند.

وی با بیان اینکه در دو نهاد سپاه و جهاد دانشگاهی  نگاه انقلابی و روحیه جهادی حاکم است، افزود: این مسائل باعث شده است که درک بیشتری از مسائل به منظور هم‌افزایی و تعامل با سایر نهادها به وجود آید.

بابایی، یکی از وظایف دستگاه‌ها و نهادهای مختلف را هم‌پوشانی و هم‌افزایی در کنار هم برای پیشبرد امور کشور برشمرد و افزود: دشمن هیچ‌گاه بیکار نمی‌نشیند و همواره تلاش می‌کند تا از کوچکترین مسئله بر علیه ایران اسلامی استفاده کند و به دنبال اجرای نقشه‌های خود به طرق مختلف به خصوص در عرصه رسانه است.

رئیس جهاد دانشگاهی  فارس با تأکید بر اینکه همواره تلاش کرده‌ایم تا در راستای اهداف نظام فعالیت‌های مختلفی را در جهاد دانشگاهی  دنبال کنیم، گفت: نگاه حاکم بر جهاد دانشگاهی  توجه و استفاده از توان داخلی است که این مسئله را طی ۴۰ سال گذشته هم ثابت کرده‌ایم.

رئیس خبرگزاری ایکنا شعبه فارس با تأکید بر اینکه تلاش رسانه‌های داخلی نظام جمهوری اسلامی باید خنثی‌سازی توطئه‌های دشمنان در عرصه جنگ نرم باشد، گفت: داشتن نگاه جهادی و انقلابی در حوزه رسانه یک امر ضروری است.

وی خط مقدم امروز جنگ نرم را رسانه‌ها دانست و بر ضرورت استفاده از ظرفیت رسانه‌ها در این عرصه تأکید و سپس به فعالیت‌های رسانه‌ای جهاد دانشگاهی  اشاره کرد و افزود: جهاد دانشگاهی  دارای سه خبرگزاری ایکنا، ایسنا و سیناست که خبرگزاری ایکنا جزو افتخارات جهاد دانشگاهی  محسوب می‌شود.

بابایی با تأکید بر اینکه نگاه انقلابی و جهادی و مطالبه‌گرانه در ۳ رسانه جهاد دانشگاهی  حاکم است، گفت: همواره سعیمان بر این بوده است که بتوانیم خواسته‌های نظام و مردم را محقق کنیم.

رئیس جهاد دانشگاهی  فارس همچنین به حادثه اخیری که برای خبرنگار ایسنا در آذربایجان رخ داد، اشاره کرد و گفت: همواره کار رسانه‌ها سخت بوده است و ممکن است خبرنگاران و عکاسان درگیر مشکلاتی شود اما هیچ‌گاه عرصه را خالی نمی‌کنند.


( ۱ )