معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی فارس اعلام کرد:

تمدید مهلت شرکت در "جشنواره شهود قدسی"

۲۷ تیر ۱۴۰۰ | ۱۱:۵۲ کد : ۳۳۵۶۱ فرهنگی تاپ خبر
تعداد بازدید:۴۳۹
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی استان فارس اعلام کرد: دریافت آثار در پنجمین دوره جشنواره ملی "شهود قدسی" تا پایان تیرماه تمدید شد.
تمدید مهلت شرکت در "جشنواره شهود قدسی"

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی فارس، محمدرضا غلامپور در جمع خبرنگاران گفت: پنجمین جشنواره سراسری دانشجویی تجسمی قرآن و هنر (شهود قدسی) در سه رشته پوستر، تصویرسازی و لوگوتایپ و با موضوعاتی نظیر شواهد و مصادیق قرآنی مرتبط با بیانیه گام دوم انقلاب، آیات امر به احسان و کمک به نیازمندان، آیات مربوط به عدالت، آیات مربوط به امر به معروف و نهی از منکر، آیات مربوط به نماز، تصویرسازی قصه‌های قرآنی، آیات مربوط به جهاد و طراحی لوگوتایپ برای اسامی سوره‌ها و سوگندهای قرآنی برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی فارس با یادآوری اینکه به دلیل شیوع همه‌گیری کووید ۱۹، این جشنواره نیز بر بستر فضای مجازی، اجرایی خواهد شد، گفت: به دلیل استقبال فراوان از این جشنواره ، مهلت ارسال آثار به دبیرخانه جشنواره شهود قدسی تا پایان تیرماه جاری تمدید شد.

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی استان فارس خاطرنشان کرد که اطلاعات کامل این دوره از جشنواره شهود قدسی، در سایت این رویداد فرهنگی هنری، بار گذاری شده است، گفت: علاقه مندان این امکان را دارند که برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی الکترونیکی fars.acecr.ac.ir/fa/page/5455  مراجعه کنند.

غلامپور خاطرنشان کرد که علاقه‌مندان به شرکت در جشنواره شهود قدسی، می‌توانند آثار خود را تا پایان تیرماه به نشانی اینترنتی cul.fr@acecr.ac.ir  ارسال کنند.