دیدار مسئولین استانی با جانباز جهاد دانشگاهی فارس

۲۳ تیر ۱۴۰۰ | ۱۲:۰۹ کد : ۳۳۳۸۴ عمومی تاپ خبر
تعداد بازدید:۳۲۵
رؤسای جهاد دانشگاهی استان فارس، شورای تامین شهرستان استهبان، به همراه جمعی از مدیران استانی و امام جمعه استهبان از علی قائدیان نیروی حفاظت جهاد دانشگاهی که در اغتشاشات آبان ماه ۱۳۹۸ مورد ضرب و شتم اغتشاشگران قرار گرفته و جانباز گردید، دیدار و تقدیر کردند. 
دیدار مسئولین استانی با جانباز جهاد دانشگاهی فارس

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان فارس، عصر دیروز سه‌شنبه ۲۲ تیرماه دکتر مظاهر بابایی رئیس جهاد دانشگاهی استان فارس، اعضای شورای تامین شهرستان استهبان، جمعی از مدیران استانی و امام جمعه استهبان از علی قائدیان نیروی حفاظت این نهاد که در اغتشاشات آبان ماه ۱۳۹۸ مجروح و به علت صدمات وارده جانباز گردید، دیدار و تقدیر کردند. و در این دیدار روند بهبودی، موضوعات حقوقی و دیگر مسائل پیرامون این نیروی جهادی مورد بررسی قرار گرفت.

رئیس جهاد دانشگاهی استان فارس در این دیدار ضمن یادآوری حوادث ناشی از اغتشاشات آبان ۹۸ گفت: این اتفاق خسارات جانی و مالی فراوانی به مجموعه جهاد دانشگاهی وارد نمود که خوشبختانه این نهاد انقلابی با ظرفیت ها و تکیه بر توان جهادگران این واحد بر تمامی این مشکلات و مسائل فائق آمده است.

بابایی ضمن ابراز خرسندی از بهبودی آقای قائدیان گفت: سلامتی این نیروی جهادی آرزوی تمامی همکاران ما در مجموعه جهاد دانشگاهی فارس بود و هست، که الحمدالله امروز شاهد بهبودی روز افزون ایشان هستیم؛ از اسفند ماه سال گذشته شاهد حمایت های خوبی از آقای قائدیان بودیم

وی اظهار داشت، در اغتشاشات آبان ماه ۱۳۹۸ ساختمان آموزشی شماره ۲ جهاد دانشگاهی فارس مورد هجوم اغتشاشگران قرار گرفت که منجر به جراحت شدید یکی از نیروهای حراست این مرکز به نام علی قائدیان و آتش سوزی ساختمان این نهاد انقلابی شد.

رئیس جهاد دانشگاهی در پایان این دیدار گفت: اگر چه حمایت های لازم توسط این نهاد و دیگر دستگاه‌های متولی، از آقای قائدیان صورت گرفته اما شاهد عدم حمایت در بازسازی ساختمان سوخته آموزشی جهاد دانشگاهی استان فارس از سوی سازمان ها، ادارات و نهاد های مسئول هستیم.


( ۶ )