معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی فارس اعلام کرد:

پایان خرداد آخرین مهلت شرکت در "جشنواره شهود قدسی"

۱۲ خرداد ۱۴۰۰ | ۰۹:۲۰ کد : ۳۱۵۳۶ فرهنگی تاپ خبر
تعداد بازدید:۳۵۳
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی استان فارس اعلام کرد که علاقه‌مندان به شرکت در پنجمین دوره جشنواره ملی "شهود قدسی" تا پایان خرداد ماه فرصت دارند.
پایان خرداد آخرین مهلت شرکت در "جشنواره شهود قدسی"

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی فارس، محمدرضا غلامپور سه‌شنبه ۱۱ خرداد در جمع خبرنگاران گفت: فراخوان پنجمین جشنواره سراسری دانشجویی تجسمی قرآن و هنر با عنوان "شهود قدسی" اسفند سال گذشته و همزمان با سالروز بعثت پیامبر مکرم اسلام(ص) و روز جهانی قرآن، رونمایی و منتشر شد.

او با یادآوری اینکه جهاد دانشگاهی فارس، همواره در برنامه‌ریزی و اجرای فعالیت‌های فرهنگی و هنری با محوریت قرآن پیشرو بوده است، جشنواره ملی قرآن و هنر را از فاخرترین جشنواره‌های ملی دانشجویی دانست و گفت: طی چهار دوره قبل، شاهد استقبال قابل توجه جوانان دانشجو، از این جشنواره بوده‌ایم.

غلامپور گفت: این جشنواره در سه رشته پوستر، تصویرسازی و لوگوتایپ و با موضوعاتی نظیر شواهد و مصادیق قرآنی مرتبط با بیانیه گام دوم انقلاب، آیات امر به احسان و کمک به نیازمندان، آیات مربوط به عدالت، آیات مربوط به امر به معروف و نهی از منکر، آیات مربوط به نماز، تصویرسازی قصه‌های قرآنی، آیات مربوط به جهاد و طراحی لوگوتایپ برای اسامی سوره‌ها و سوگندهای قرآنی برگزار می‌شود.

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی فارس با یادآوری اینکه به دلیل شیوع همه‌گیری کووید ۱۹، این جشنواره نیز بر بستر فضای مجازی، اجرایی خواهد شد، گفت: تابستان، داوری آثار با حضور داوران برجسته در رشته‌های مختلف انجام و نفرات و آثار برتر مشخص خواهد شد.

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی استان فارس خاطرنشان کرد که اطلاعات کامل این دوره از جشنواره شهود قدسی، در سایت این رویداد فرهنگی هنری، بار گذاری شده است، گفت: علاقه مندان این امکان را دارند که برای کسب اطلاعات بیشتر به نشانی الکترونیکی fars.acecr.ac.ir/fa/page/5455  مراجعه کنند.

غلامپور خاطرنشان کرد که علاقه‌مندان به شرکت در جشنواره شهود قدسی، می‌توانند آثار خود را به نشانی اینترنتی cul.fr@acecr.ac.ir  ارسال کنند.