حضور جهادگران جهاد دانشگاهی فارس در راهپیمایی ۱۳ آبان

۱۳ آبان ۱۳۹۷ | ۱۴:۱۵ کد : ۲۹۴۰ عمومی تاپ خبر
تعداد بازدید:۳۵۵
همزمان با سراسر کشور، راهپیمایی روز ۱۳ آبان، روز مبارزه با استکبار جهانی، با حضور جهادگران جهاد دانشگاهی فارس، دانش‌آموزان، دانشجویان، روحانیون، مسئولان و دیگر اقشار مردم در شیراز برگزار شد.
حضور جهادگران جهاد دانشگاهی فارس در راهپیمایی ۱۳ آبان

همزمان با سراسر کشور، راهپیمایی روز 13 آبان، روز مبارزه با استکبار جهانی، با حضور جهادگران جهاد دانشگاهی فارس، دانش‌آموزان، دانشجویان، روحانیون، مسئولان و دیگر اقشار مردم در شیراز برگزار شد.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان فارس، همزمان با سراسر کشور، جهادگران جهاد دانشگاهی فارس در راهپیمایی و تجمع 13 آبان که با حضور جمع کثیری از اقشار مختلف مردم، خصوصا دانش آموزان، دانشجویان و طلاب، برگزار گردید، بار دیگر با سردادن شعارهایی، بر مواضع انقلابی و ضد استکباری خود تاکید کردند.

شرکت کنندگان در راهپیمایی امروز با سر دادن شعارهای مرگ بر آمریکا، مرگ بر اسرائیل بار دیگر موضع خود در برابر دشمنان نظام و انقلاب اسلامی و جهان اسلام را اعلام و تاکید کردند که تا پای جان بر سر این مواضع انقلابی و ضد استکباری ایستادگی خواهند کرد.

جهادگران جهاد دانشگاهی فارس با در دست داشتن پلاکاردها و پارچه نوشته‌، ضمن گرامی‌داشت سالروز 13 آبان و یادآوری رخ‌دادهای این روز، پیروی خود از مسیر تبیین شده توسط مقام معظم رهبری در مبارزه با زیاده‌خواهی‌های استکبار جهانی را مورد تاکید قرار دادند . 

در انتهای این مراسم در تجمع پایانی که مقابل ورودی حرم مطهر حضرت شاهچراغ (ع) برگزار شد، جهادگران دانشگاهی فارس همراه با فریادهای الله اکبر، بیانیه مشترک 13 آبان را مورد تایید قرار دادند.