وبینار مواجهه با چالش‌های ناشی از پاندمی کووید ۱۹

۱۳ اسفند ۱۳۹۹ | ۱۱:۵۵ کد : ۲۸۷۴۳ پژوهش و فناوری تاپ خبر
تعداد بازدید:۷۵۶
سمینار و وبینار ملی "مواجهه با چالش‌های پاندمی کووید-۱۹" به همت معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی شیراز برگزار می‌شود.
وبینار مواجهه با چالش‌های ناشی از پاندمی کووید ۱۹

 

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی فارس، پنج‌شنبه ۱۴ اسفند، سمینار و وبینار کشوری مواجهه با "چالش‌های ناشی از پاندمی کووید-۱۹، با حضور صاحبنظران، اساتید و دانشگاهیان، به همت معاونت تحقیقات و فناوری دانشگاه علوم پزشکی شیراز و با همکاری جهاد دانشگاهی فارس برگزار خواهد شد.

این سمینار و وبینار یک روزه، از ساعت ۸ صبح پنج‌شنبه ۱۴ اسفند در مجتمع ولایت دانشگاه علوم پزشکی شیراز آغاز به کار خواهد کرد و تا ساعت ۱۶ ادامه دارد.

در این رویداد علمی، اساتید و اعضای هیئت علمی دانشگاه علوم پزشکی شیراز و جهاددانشگاهی فارس، چالش‌های مختلف پاندمی کووید-۱۹ در بخش‌های طبی، روانی و اجتماعی را مورد بررسی و تحلیل قرار می‌دهند.

تبادل آخرین دستاوردها پیرامون مواجهه با چالش‌های کروناویروس و به اشتراک گذاشتن نظرات و کمک به سیاست‌گزاران مدیریت و مبارزه با پاندمی کووید-۱۹، از اهداف این رویداد علمی اعلام شده است.

بخش سمیناری این رویداد مختص اعضای کمیته پاندمی کووید-۱۹ استان فارس خواهد بود و دیگر علاقه‌مندان امکان حضور در بخش وبیناری رویداد را خواهند داشت.

علاقه‌مندان به شرکت در بخش وبیناری این رویداد علمی، از طریق لینک www.skyroom.online/ch/vcradmin/covid۱۹ امکان شرکت در این برنامه را خواهند داشت.


( ۶ )