معاون پژوهشی جهاد دانشگاهی فارس خبر داد

برگزاری وبینار "علل اجتماعی سلامت و بیماری"

۲۸ بهمن ۱۳۹۹ | ۱۳:۳۱ کد : ۲۸۱۹۹ پژوهش و فناوری تاپ خبر
تعداد بازدید:۴۵۶
معاون پژوهشی جهاددانشگاهی استان فارس با اشاره به اقدامات پژوهشی و تحقیقاتی این نهاد در زمینه علوم رفتاری و مسائل اجتماعی، از برگزاری وبیناری با عنوان "علل اجتماعی سلامت و بیماری" خبر داد.
برگزاری وبینار "علل اجتماعی سلامت و بیماری"

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان فارس، دکتر مریم سروش سه‌شنبه ۲۸ بهمن در جمع خبرنگاران گفت: وبینار "علل اجتماعی سلامت و بیماری" یک رویداد علمی ویژه دانشجویان دوره‌های تحصلات تکمیلی، پژوهشگران و اعضای هیئت علمی دانشگاه‌ها و مراکز آموزشی است.

او با اشاره به اینکه وبینار مذکور ۲۹ بهمن با سخنرانی پرفسور "ویلیام سی.کاگرهام" برگزار خواهد شد، گفت: زمان برگزاری این وبینار، ساعت ۱۹ تا ۲۱ تعیین شده است.

سروش ادامه داد: سخنران این وبینار، استاد ممتاز بازنشسته جامعه شناسی دانشگاه آلاباما، بیرمنگام آمریکا است و سخنرانی خود را با زبان انگلیسی ارائه خواهد کرد.

او با بیان اینکه کاکرهام از برجسته ترین اساتید جهان در حوزه جامعه شناسی سلامت بوده و دارای تالیفات متعددی در حوزه عوامل اجتماعی موثر بر سلامت است، خاطرنشان کرد که این وبینار با همکاری جهاد دانشگاهی استان فارس و دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی شیراز برگزار می‌شود.

سروش یادآور شد: دپارتمان مدیریت رفاه اجتماعی دانشگاه علوم بهزیستی و توانبخشی با همکاری گروه پژوهشی علوم رفتاری جهاد دانشگاهی فارس، برگزاری این وبینار علمی تخصصی را بر عهده دارند.

معاون پژوهشی جهاد دانشگاهی استان فارس از علاقه‌مندان دعوت کرد که از طریق لینک https://connect.uswr.ac/swhm  به این وبینار بپیوندند.