به همت معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی فارس انجام شد؛

برپایی نمایشگاه‌های عکس سردار دل‌ها در مراکز دانشگاهی شیراز

۲۰ دی ۱۳۹۹ | ۱۹:۱۷ کد : ۲۶۸۰۰ فرهنگی تاپ خبر
تعداد بازدید:۱۹۸
همزمان با نخستین سالگرد شهادت شهید قاسم سلیمانی نمایشگاه‌های عکس سفر سردار دل‌ها به شیراز در دانشگاه‌های صنعتی، علمی ـ کابردی و سایر مراکز آموزشی شیراز به‌ همت معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی فارس برپا شد.
برپایی نمایشگاه‌های عکس سردار دل‌ها در مراکز دانشگاهی شیراز

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان فارس، محمدرضا غلامپور معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی فارس، شنبه ۲۰ دی ماه در مصاحبه با خبرنگاران با اشاره به برنامه‌های این نهاد در نخستین سالگرد شهادت سردار دل‌ها گفت: همزمان با این ایام برنامه‌هایی با همکاری نهادهای مختلف به‌ همت معاونت فرهنگی جهاد دانشگاهی فارس در سطح دانشگاه‌های شیراز برگزار شد.

محمدرضا غلام‌پور، برپایی نمایشگاه‌های عکس سفر سردار دل‌ها به شیراز در مراکز دانشگاهی را از جمله این فعالیت‌ها برشمرد و افزود: نمایشگاهی از عکس‌های احمدرضا مداح، عکاس سابق خبرگزاری ایکنا که بر روی خروجی این رسانه قرار گرفته بود، در دانشگاه صنعتی شیراز برپا شد.

او با بیان اینکه همچنین نمایشگاه‌های این چنینی در دانشگاه علمی ـ کاربردی و سایر مراکز آموزشی نیز برپا کردیم، گفت: این نمایشگاه‌ها هم به‌صورت حضوری و هم غیرحضوری برگزار شده‌اند.

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی فارس ادامه داد: برپایی نشست‌های تخصصی در جهت تبیین، تشریح و شخصیت سردار شهید حاج قاسم سلیمانی، جبهه مقاومت و اهداف دشمن در منطقه خاورمیانه به‌صورت میزگرد و سخنرانی، برگزاری جشنواره ملی رویداد دانشجویی بزرگداشت سیدالشهدا مقاومت در قالب آثار ادبی، هنری و چند رسانه‌ای که تا پایان دی‌ماه پذیرش آثار ادامه دارد از دیگر برنامه‌های انجام شده طی این ایام هستند.

غلام‌پور همچنین همکاری در برگزاری جشنواره مردمی ملی هنری «عصر سلیمانی‌ها» در قالب فیلم کوتاه، پویانمایی، نرم‌افزار اندروید و پوستر، ساخت کلیپ‌های مرتبط با سفر سردار دل‌ها، برپایی نمایشگاه کاریکاتور با همکاری حوزه هنری، برگزاری مرحله مسابقات مناظره ملی دانشجویان در مرحله اول بین دانشجویان استان فارس در موضوعات علمی، فرهنگی و اجتماعی را از دیگر برنامه‌های جهاد دانشگاهی فارس طی این ایام اعلام کرد.