رئیس جهاددانشگاهی فارس اعلام کرد:

برگزاری آزمون سازمان تامین اجتماعی توسط مرکز آزمون جهاددانشگاهی

۰۵ مهر ۱۳۹۹ | ۱۴:۳۷ کد : ۲۳۱۱۱ عمومی تاپ خبر
تعداد بازدید:۱۱۴۱
​​​​​​​ رئیس جهاددانشگاهی استان فارس گفت: همزمان با سراسر کشور، آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی، توسط مرکز آزمون جهاددانشگاهی در فارس برگزار خواهد شد.
برگزاری آزمون سازمان تامین اجتماعی توسط مرکز آزمون جهاددانشگاهی

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی فارس، دکتر مظاهر بابایی در جمع خبرنگاران گفت: آزمون استخدامی سازمان تامین اجتماعی در کشور با هدف جذب ۱۴۲۲ نفر از بین افراد متقاضی و حائزان شرایط، توسط مرکز آزمون جهاددانشگاهی برگزار خواهد شد.

وی با بیان اینکه در استان فارس نیز این آزمون توسط جهاددانشگاهی، در زمان مشخص شده برگزار می‌شود، گفت: از طریق این آزمون نیروی انسانی مورد نیاز شرکت کار و تامین، متعلق به سازمان تامین اجتماعی، جذب و استخدام می‌شوند.

بابایی گفت: براساس اعلام سازمان تامین اجتماعی، این آزمون برای جذب نیرو در گروه‌های شغلی بهیاری، کمک پرستار (بهداری)، متصدی خدمات اداری، منشی پزشکی، متصدی خدمات دارویی (دارویار) انباردار، متصدی خدمات عمومی شامل نگهبان و راننده و ... توسط مرکز آزمون جهاددانشگاهی برگزار می شود.

رئیس جهاددانشگاهی استان فارس با بیان اینکه ثبت‌نام برای شرکت در این آزمون از پنجشنبه سوم مهرماه آغاز شده است، گفت: متقاضیان باید برای ثبت‌نام به سامانه مرکز آزمون جهاددانشگاهی به نشانی www.hrtc.ir مراجعه کنند.

بابایی با یادآوری اینکه مهلت ثبت‌نام متقاضیان تا ۲ ۱ مهرماه ۱۳۹۹ تعیین شده است، خاطرنشان کرد: زمان دریافت کارت شرکت در آزمون، ۲۹ مهرماه و زمان برگزاری آزمون جمعه دوم آبانماه امسال است.

رئیس جهاددانشگاهی فارس با بیان اینکه این آزمون توسط جهاددانشگاهی و در مراکز استان‌ها برگزار خواهد شد، گفت: تصمیم‌گیری در مورد برگزاری آزمون در سایر شهرستان‌ها غیر از مراکز استانی، براساس تعداد داوطلبان ثبت نام کرده، اتخاذ می‌شود.

بابایی خاطرنشان کرد: علاقه‌مندان به شرکت در این آزمون برای دریافت دفترچه راهنما و کسب اطلاعات مورد نیاز، باید به نشانی https://hrtc.ir/media/documents/Tamin_Registration_Manual.pdf مراجعه کنند.


( ۱۴ )