آغاز پذیرش دانشجو بدون کنکور در مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی شیراز

۰۴ شهریور ۱۳۹۹ | ۱۳:۴۴ کد : ۲۲۱۲۲ آموزشی تاپ خبر
تعداد بازدید:۹۷۷
پذیرش دانشجو بدون کنکور در مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی شیراز از ۴ شهریورماه در دومقطع کاردانی و کارشناسی آغاز شد.
آغاز پذیرش دانشجو بدون کنکور در مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی شیراز

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی فارس، محمدرضا زاهدی، رئیس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی شیراز  اعلام کرد: پذیرش دانشجو در این مرکز در دوره های تحصیلی کاردانی و کارشناسی ناپیوسته برای ترم جدید از 4 شهریورماه انجام می شود.

زاهدی با بیان این مطلب افرود: این مرکز در دو مقطع کاردانی در رشته های: برنامه سازی کامپیوتری، امور فرهنگی، مترجمی زبان انگلیسی، انیمیشن، فناوری اطلاعات ـ اینترنت و شبکه های گسترده، روابط عمومی، معماری داخلی، بازی سازی رایانه ای، امور بورس، امور بیمه و تربیت مربی پیش دبستانی و مقطع کارشناسی در رشته های: فناوری اطلاعات، تجارت الکترونیک، مهندسی فناوری شبکه های کامپیوتری ، مدیریت کسب و کار اینترنتی،  روابط عمومی و مترجمی زبان انگلیسی بدون کنکور دانشجو می پذیرد.

رئیس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی شیراز با اشاره به اینکه ثبت نام مقطع کاردانی از 4 شهریورماه آغاز و تا 11 شهریورماه ادامه دارد، افزود: زمان ثبت نام برای مقطع کارشناسی نیز از 11 شهریورماه تا 17 شهریورماه می باشد که علاقه مندان می توانند جهت ثبت نام به سایت سازمان سنجش به آدرس (www.sanjesh.org)  مراجعه نمایند.

وی از علاقه مندان به تحصیل در این رشته ها خواست  برای کسب اطلاعات بیشتر به آدرس مرکز علمی کاربردی جهاد دانشگاهی شیراز واقع بلوار عدالت، ابتدای بلوار عدالت جنوبی، روبروی کوچه ۲۱ یا ابتدای خیابان شهید فقیهی (صورتگر)، ساختمان جهاد دانشگاهی مراجعه و یا با شماره های ۳- ۳۸۲۶۴۹۲۲ و ۰۹۱۶۴۴۹۴۸۰۶ تماس حاصل نمایند.

زاهدی اضافه کرد: دانشجویان این مرکز می توانند در صورت نیاز از امکاناتی نظیر معافیت تحصیلی، پرداخت شهریه به صورت اقساط، بهره مندی ازوام دانشجویی و استفاده از مراکز خدمات تخصصی جهاد دانشگاهی با تخفیف ویژه برخوردار گردند.


( ۱۲ )