فرماندار لامرد:

دوره‌های کوتاه مدت جهاددانشگاهی فرصتی برای بهره‌وری‌ست

۱۷ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۰:۵۰ کد : ۲۱۵۱۲ عمومی تاپ خبر
تعداد بازدید:۲۱۲
فرماندار شهرستان لامرد برگزاری دوره های آموزشی کوتاه مدت جهاددانشگاهی فرصتی برای پر کردن خلاء های علمی و بهبود بهره وری در کشور دانست.
دوره‌های کوتاه مدت جهاددانشگاهی فرصتی برای بهره‌وری‌ست

به  گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان فارس، حسین شبانی نژاد فرماندار شهرستان لامرد با گرامیداشت چهلمین سالروز تاسیس جهاددانشگاهی اظهار داشت: جهاددانشگاهی حلقه رابط صنعت و بازار کار و آموزش دانست و گفت: اگر آموزش را جدی بگیریم بسیاری از مشکلات حوزه کار و اشتغال حل می شود. دوره های کوتاه مدت جهاددانشگاهی فرصتی برای بهبود بهره روی است.

وی جهاد دانشگاهی را نهادی فرا جناحی خواند و گفت: جهاد دانشگاهی بر خلاف سایر دستگاه ها از سواد بالاتری در امر مدیریت برخوردار است و ضرورت دارد این نهاد به مردم، نیروهای کار و صنعت شناسانده شود.

فرماندار لامرد با اشاره به شتاب و توسعه صنعت در منطقه تصریح کرد: درحال پیگیری های لازم برای توسعه فیزیکی و ارتباط و تاثیرگذاری جهاددانشگاهی مرکز لامرد با صنعت و به دنبال آن تربیت نیرو و پرکردن خلاء های آموزشی و علمی هستیم.

حسین شبانی نژاد با تبریک روز خبرنگار و گرامیداشت یاد و خاطره شهید صارمی گفت: فضای خبرنگاری، فضای انتقال اطلاعات دقیق و واقعی به مردم است. در فضایی که گردش آزاد اطلاعات وجود داشته باشد جامعه به بالندگی می رسد.

وی افزود: خبرنگاران باید مراقب باشند با ایجاد التهاب در زمین دشمن بازی نکنند و آرامش مردم را بهم نزنند. خبرنگاران نباید اجازه دهند به ابزاری برای احزاب یا صاحبان قدرت تبدیل شوند و باید به دور از حواشی سیاسی به رسالت خود بپردازند.

فرماندار لامرد فعالیت های خبرگزاری ایسنا در این شهرستان را مثبت ارزیابی کرد و افزود: خبرگزاری ایسنا یک برند در کشور است که مورد اعتماد مردم قرار گرفته و در شهرستان لامرد هم در کنار نقد عملکردها، دستاوردها وخدمات دولت را به درستی منعکس کرده است.