پیام تبریک فرماندار شهرستان استهبان به مناسبت چهلمین سالگرد تشکیل جهاد دانشگاهی

۱۷ مرداد ۱۳۹۹ | ۱۰:۳۴ کد : ۲۱۵۱۰ عمومی تاپ خبر
تعداد بازدید:۲۶۱
جهاد دانشگاهی توانسته علوم و فن آوری روز دنیا را به خوبی در مراکز علمی خود پایه گذاری نماید.
پیام تبریک فرماندار شهرستان استهبان به مناسبت چهلمین سالگرد تشکیل جهاد دانشگاهی

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی فارس، احمدرضا کمالی سروستانی فرماندار شهرستان استهبان ، طی پیامی چهلمین سالگرد تشکیل جهاد دانشگاهی را تبریک گفت.

متن پیام به شرح زیر است :

بسمه تعالی

جهاد دانشگاهی به عنوان یک نهاد مولود انقلاب با برخورداری از نیروهای انقلابی، متخصص و متعهد همواره توانسته انقلابی عمل کند و انقلابی بماند، قطعا جهاد دانشگاهی همانند سال‌های گذشته در سال 99، کمک موثری به جهش تولید خواهد کرد.

جهاد دانشگاهی با فرهنگ جهادی در تولید علم دانش بنیان و فناورانه بر اساس توان ملی و آموزش های تخصصی، به ویژه در توسعه اشتغال جوانان نقش بزرگی داشته است و با بهره گیری از استعدادهای جوان در حوزه های علمی، پژوهشی و تحقیقاتی، در بحث تولید علم و دانش فناورانه در کشور به یک الگوی موفق و معتبر تبدیل شده است.

خودباوری و بهره‌مندی از توان دانش داخلی منشا رشد و توسعه همه‌جانبه می باشد که می توان کشور را در مسیر پیشرفت قرار دهد؛ در این بین جهاد دانشگاهی توانسته علوم و فن آوری روز دنیا را به خوبی در مراکز علمی خود پایه گذاری و با نگاه ارزشی و جهادی مراتب علمی را در حوزه‌های پزشکی، سلول درمانی، فنی مهندسی، علوم انسانی و توسعه فرهنگی و تبدیل علم به ثروت بر اساس مزیت های منطقه ای به خوبی محقق کند.

اینجانب چهلمین سالروز تشکیل جهاد دانشگاهی را به همه دوستداران علم و فرهنگ کشور به ویژه دانشجویان، اساتید و کارکنان این نهاد انقلابی در شهرستان استهبان تبریک عرض نموده امیدوارم همچون گذشته شاهد پیشرفت، توسعه و خودباوری و خود کفایی در جهاد دانشگاهی باشیم.

احمد رضا کمالی سروستانی

فرماندار شهرستان استهبان