تبریک رئیس جهاددانشگاهی فارس به تولیت جدید حرم شاهچراغ(ع)

۱۹ تیر ۱۳۹۹ | ۱۲:۰۷ کد : ۱۹۹۴۷ عمومی تاپ خبر
تعداد بازدید:۲۹۳
مظاهر بابایی، طی پیامی انتصاب آیت‌الله لطف‌الله دژکام به‌سمت تولیت حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) را تبریک گفت.
تبریک رئیس جهاددانشگاهی فارس به تولیت جدید حرم شاهچراغ(ع)

به گزارش ایکنا ازروابط عمومی جهاد دانشگاهی فارس، در پی انتصاب آیت‌الله لطف‌الله دژکام، نماینده ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه شیراز به سمت تولیت جدید حرم مطهر حضرت شاهچراغ(ع) از سوی رهبر معظم انقلاب، مظاهر بابایی، رئیس جهاددانشگاهی و خبرگزاری‌های ایکنا و ایسنا در استان فارس پیام تبریکی صادر کرد.

در این پیام آمده است:

"باسمه تعالی

تولیت محترم آستان احمدی و محمدی حضرت شاهچراغ (ع)

حضرت آیت‌الله لطف‌الله دژکام

با سلام و احترام

خدمتگزاری به آستان مقدس احمدی و محمدی حضرت شاهچراغ (ع) و تلاش برای ترویج فرهنگ متعالی قرآن کریم و عترت معصومین(علیهم‌السلام) موهبتی بس عظیم و درخور سپاس و شکرگزاری است.

بی‌شک توانمندی‌های متعهدانه و مسئولانه و شخصیت برجسته و حوزوی حضرتعالی، سوابقی را رقم زده است که گویای شایستگی‌های لازم برای انتخاب در این عرصه می‌باشید.

بدین‌وسیله انتصاب به‌جا و ارزشمند حضرتعالی از سوی رهبر حکیم و فرزانه انقلاب(مدظله العالی) به تولیت آستان مقدس احمدی و محمدی حضرت احمدبن موسی‌الکاظم شاهچراغ(ع) که مبین صداقت خدمتگزاری مخلصانه به اسلام ناب محمدی(ص) و نظام مقدس جمهوری اسلامی ایران را صمیمانه تبریک و تهنیت عرض می‌نماید؛ رجاء واثق دارد با درایت و اهتمام حضرتعالی، بیش‌ از پیش زمینه‌های بهره‌مندی مردم متدین و ولایت مدار ایران عزیز به ویژه مردم شریف استان فارس از فیوضات معنوی و برکات آن آستان مقدس، فراهم شود.

امید است مؤید و منصور به عنایات ویژه حضرت بقیهالله‌الاعظم(عج) و مشمول دعای آن حضرت (ارواحنا فداه) باشید."

 


( ۳ )