نماینده‌ ولی‌فقیه در فارس تاکید کرد: شبکه روابط عمومی‌های فارس راه‌اندازی شود

۱۵ شهریور ۱۳۹۷ | ۰۹:۳۹ کد : ۱۹۵۶ عمومی تاپ خبر
تعداد بازدید:۳۷۲
​​​​​​​نماینده‌ ولی‌فقیه در استان فارس و امام جمعه‌ی شیراز گفت: با هدف تامین منافع ملی، شبکه روابط عمومی‌ها در استان فارس راه‌اندازی شود.
نماینده‌ ولی‌فقیه در فارس تاکید کرد:  شبکه روابط عمومی‌های فارس راه‌اندازی شود

نماینده‌ ولی‌فقیه در استان فارس و امام جمعه‌ی شیراز گفت: با هدف تامین منافع ملی، شبکه روابط عمومی‌ها در استان فارس راه‌اندازی شود.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی فارس، آیت‌الله لطف‌الله دژکام در جمع مدیران روابط عمومی استان فارس با بیان اینکه قدرت اقناعی در ادبیات ما موج می‌زند، گفت: امروز نیاز داریم همچون گذشته مردم ایران و جامعه جهانی را اقناع کنیم.

وی به نظریه هانتینگتون در خصوص جنگ تمدن‌ها و پیش‌بینی نابودی ایران اسلامی هم اشاره و خاطرنشان کرد: پس از 25 سال این امر وارونه شده است و آنها باید احساس کنند که ما محکم ایستاده‌ایم.

نماینده‌ ولی‌فقیه در فارس با بیان اینکه نیاز انسان به زندگی مدنی و اجتماعی موجب شد تا با نهادسازی ارتباط در ابعاد مختلف را تعریف کند، عنوان کرد: روابط عمومی یک هنر است و خارج از مفاهیم یادگیری و مفاهیم نظری باید کارورزی و کارآموزی کنیم و این هنر را در خود شکل دهیم.

آیت‌الله دژکام اضافه کرد: اگر ارتباطات هنرمندانه شکل نگیرند به اهدافی که داریم، نخواهیم رسید.

وی با تاکید بر اینکه روابط عمومی‌ها باید توانایی ارتباطی خود را بالا ببرند، خاطرنشان کرد: برای معرفی یک تمدن به دنیا باید صبورانه پژوهش و اقدام کنیم تا به نتیجه برسیم. البته پیش از آن باید پیش فرض‌ها را در جامعه تغییر دهیم.

امام جمعه شیراز همچنین با ابراز تاسف از اینکه فرآیندنگر نیستیم و مدیریت زمان نمیکنیم، گفت: اگر نگاه‌ها دقیق و عالمانه نباشد، به نظر می‌آید که هیچ کاری نکرده‌ایم.

آیت‌الله دژکام با تاکید بر اینکه برای ارتقای توانمندی روابط عمومی‌ها باید مدل‌های مطلوبی شناسایی کنیم، گفت: روابط عمومی نوعی مهارت است و باید روی آن کار شود.

نماینده‌ی ولی فقیه در استان فارس و امام جمعه‌ی شیراز خاطرنشان کرد که روابط عمومی‌ها در چهلمین سال پیروزی انقلاب به خوبی ورود کنند.