معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی فارس:

چهارمین جشنواره شهود قدسی مَجازی برگزار می‌شود

۲۸ اردیبهشت ۱۳۹۹ | ۱۳:۴۰ کد : ۱۸۲۰۲ فرهنگی تاپ خبر
تعداد بازدید:۳۲۵
معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی استان فارس گفت: امسال و با توجه به شیوع کروناویروس، جشنواره قرآن و هنر (شهود قدسی) به شکل مَجازی برگزار می‌شود.
چهارمین جشنواره شهود قدسی مَجازی برگزار می‌شود

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی فارس، دکتر محمدرضا خالصی یکشنبه ۲۸ اردیبهشت در جمع خبرنگاران گفت: جهاد دانشگاهی استان فارس امسال افتخار دارد که چهارمین دوره جشنواره سراسری شهود قدسی را میزبانی می‌کند.

او اضافه کرد: این دوره از جشنواره شهود قدسی با توجه به شرایط کنونی ناشی از شیوع کروناویروس و در راستای رعایت پروتکل‌های بهداشتی، به شکل مَجازی برگزار می‌شود.

خالصی با یادآوری اینکه در دوره‌های گذشته، شاهد برپایی نمایشگاه‌های متعددی از آثار منتخب بودیم، اضافه کرد: در این دوره، آثار منتخب ارسالی در بخش‌های ششگانه، در قالب کلیپ‌هایی طراحی و با استفاده از بسترهای موجود در فضای مجازی، اعم از رسانه‌های برخط، شبکه‌های اجتماعی و ... منتشر می‌شود.

وی با بیان اینکه برگزاری مراسم افتتاحیه و اختتامیه نیز امسال در دستور کار نیست، گفت: جشنواره شهود قدسی، امسال هم با استقبال بسیار خوب مخاطبان اصلی، یعنی دانشجویان سراسر کشور قرار گرفته است.

خالصی گفت: این جشنواره در رشته‌های نقاشی، تصویرسازی، پوستر، لوگوتایپ، عکس و خوشنویسی، ویژه دانشجویان سراسر کشور برنامه ریزی و برگزار شده است.

معاون فرهنگی جهاد دانشگاهی استان فارس خاطرنشان کرد: آثار منتخب در هر یک از بخش‌ها، در قالب یک کلیپ طراحی شده و با استفاده از بسترهای موجود در فضای مَجازی منتشر می‌شود.


( ۱ )