تبریک رئیس جهاددانشگاهی فارس به مناسبت سال جدید

۰۲ فروردین ۱۳۹۹ | ۱۰:۰۲ کد : ۱۶۸۷۷ عمومی تاپ خبر
تعداد بازدید:۲۴۱
رئیس جهاددانشگاهی استان فارس، به مناسبت حلول سال جدید شمسی، طی پیامی ضمن تبریک این سال جدید، ابراز امیدواری کرد که با پشت سر گذاشتن روزهای دشوار کنونی، سالی سرشار از موفقیت و بهروزی پیش روی مردم سراسر ایران باشد.
تبریک رئیس جهاددانشگاهی فارس به مناسبت سال جدید

دکتر مظاهر بابایی، در پیامی به مناسبت آغاز سال جدید شمسی، با اشاره به سالروز شهادت حضرت امام موسی کاظم(ع) و ابراز امیدواری برای عبور از روزهای دشوار کنونی، یادآور شد که جشن نوروز ستایش زیبایی تغییر است، بهار رویش، زندگی، پایداری و امید را در خود دارد و جلوه‌گر می‌کند.

متن پیام بابایی، رئیس جهاددانشگاهی استان فارس چنین است؛

" یَا مُقَلِّبَ الْقُلُوب وَ الْأَبْصَارِ 
یَا مُدَبِّرَ اللَّیْلِ وَ النَّهَارِ 
یَا مُحَوِّلَ الْحَوْلِ وَ الْأَحْوَالِ 
حَوِّلْ حَالَنَا إِلَی أَحْسَنِ الْحَالِ

جشن نوروز، ستایش "زیبایی تغییر" است؛ تغییری که چون بهار، رویش، زندگی، پایداری و امید را در جهان جلوه‌گر سازد.

در این هنگامه عظیم بالیدن و نو شدن و تجلی مواهب الهی بر بستر طبیعت، از درگاه خداوند منان برای شما عزیزان گرامی سالی سرشار از خیر و برکت، سلامتی، نشاط و سعادت آرزومندم.

جا دارد در این فرصت مغتنم به بهانه آغاز بهار طبیعت و نو شدن سال، از تلاش های متعهدانه و متخصصانه شما عزیزان در سال 98 که با همکاری، همدلی و با دقت نظر در کم و کیف امور به نحو احسن و در راستای توسعه و پیشرفت استان پهناور فارس انجام شد، نهایت تشکر و قدردانی را داشته باشم.

از خداوند متعال خواستارم که گامهای بعدی تان را نیز قرین رحمت، پویایی و مانایی بدارد.

تلاش های خالصانه و صادقانه، آینه تمام نمای وظیفه شناسی و پژواک دانایی و تعهد شما است و ثمره کاشت نهال تلاش و کوشش شما عزیزان، به بار نشستن درخت امیدی است که نویدبخش آینده ای پرنشاط و زیبا است

امید است سال نو که نخستین روزش متعلق است به حضرت صاحب الزمان مهدی موعود (عج)، سالی همراه با موفقیت، خیر و برکتی فزون‌تر، فرصتی برای کار و تلاش بیشتر و زمانی برای برداشتن گام‌هایی بلندتر در مسیر سربلندی و عزت کشور عزیزمان ایران در زیر سایه توجهات خداوند سبحان و رهنمودهای مقام معظم رهبری (مدظله العالی) باشد، سالی که نسیم صلح، امنیت، نشاط و سلامت در سراسر جهان وزیدن گرفته و جان و روح انسان‌ها را آرامش بخشد، و ملت‌ها فارغ از هر جنگ، آشوب، کینه‌توزی و بیماری، روزگار را به نیکی بگذرانند."

 

مظاهر بابایی

فروردین 1399


( ۱ )