برگزاری آزمون داخلی آموزشیاران و آموزش‌دهندگان مستمر نهضت سوادآموزی

۰۸ اسفند ۱۳۹۸ | ۱۱:۱۶ کد : ۱۶۴۸۲ آموزشی تاپ خبر
تعداد بازدید:۱۳۵۱
آزمون داخلی آموزشیاران و آموزش‌دهندگان مستمر(دو نفر و بالاتر) قبل از سال ۱۳۹۲ نهضت سوادآموزی توسط مرکز آزمون جهاد دانشگاهی برگزار می گردد.
برگزاری آزمون داخلی آموزشیاران و آموزش‌دهندگان مستمر نهضت سوادآموزی

آزمون داخلی آموزشیاران و آموزش‌دهندگان مستمر(دو نفر و بالاتر) قبل از سال 1392 نهضت سوادآموزی توسط مرکز آزمون جهاد دانشگاهی برگزار می گردد.

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی استان فارس، آزمون داخلی آموزشیاران و آموزش‌دهندگان مستمر(دو نفر و بالاتر) قبل از سال 1392 نهضت سوادآموزی توسط مرکز آزمون جهاد دانشگاهی در سراسر کشور برگزار می گردد.

بنابر این گزارش و صدور اطلاعیه وزارت آموزش و پرورش در خصوص برگزاری آزمون کتبی داخلی آموزشیاران و آموزش‌دهندگان مستمر (دو نفر و بالاتر) قبل از سال 1392 نهضت سوادآموزی مراحل ثبت نام و آزمون فوق بدین شرح اعلام گردیده است.

بدینوسیله به اطلاع کلیه متقاضیان ثبت‌نام و شرکت در آزمون داخلی آموزشیاران و آموزش‌دهندگان مستمر (دو نفر و بالاتر) قبل از سال 1392 نهضت سوادآموزی می‌رساند، به استناد بند (2) قانون الحاق یک ماده به قانون تعیین تکلیف معلمین حق التدریس و آموزشیاران نهضت سوادآموزی در آموزش و پرورش مصوب13 / 06 / 1397 و ماده (5) آئین نامه اجرایی شماره 79795/ت 56610هـ مورخ 30 / 06 / 1398 هیأت محترم وزیران و بند (2/3) شیوه نامه شماره 700/160150 مورخ 02 / 09 / 1398 وزارت آموزش و پرورش، ثبت‌نام این آزمون از روز شنبه 10 اسفندماه 1398 و از طریق سایت اینترنتی مرکز آزمون جهاد دانشگاهی به آدرس www.hrtc.ir آغاز خواهد شد و در پایان روز سه‌شنبه 20 اسفندماه 1398 خاتمه خواهد یافت.

داوطلبین گرامی می بایست در هنگام ثبت نام به موارد ذیل دقت نمایند:

1- برای ثبت نام فقط عکس فرد و کپی کارت ملی باید آپلود شود.

2- اسامی واجدین شرایط در بانک اسامی که نهضت سوادآموزی تهیه نموده قرار گرفته است.

3- هنگام پرداخت وجه ثبت نام اگر کد ملی که توسط فرد وارد می شود در سامانه موجود باشد اجازه پرداخت به وی داده می شود، در غیر این صورت به وی پیام داده می شود که (کد ملی در بانک اطلاعاتی یافت نشد، شما مجاز به ثبت نام نمی‌باشید).

4- در صورتی که فرد مجاز به ثبت نام باشد و پرداخت خود را انجام دهد، با ثبت کد ملی خود در قسمت مربوطه وارد سامانه می شود، در این مرحله نام و نام خانوادگی و سایر مشخصات فرد بر روی صفحه ظاهر می شود و فرد به جز کد ملی و نام و نام خانوادگی می تواند سایر موارد را ویرایش نماید.

5- در صورت قبولی فرد، مدارک وی توسط ادارات آموزش و پرورش استان دریافت و راستی آزمایی می شود.

 

لینک دانلود اطلاعیه آزمون:

https://hrtc.ir/media/documents/Nehzat_Announcement_1.pdf

لینک دانلود دفترچه راهنمای آزمون:

https://hrtc.ir/media/documents/Nehzat_Registration_Manual.pdf


( ۴ )