رئیس مرکز علمی کابردی جهاد دانشگاهی شیراز: پذیرش بدون کنکور دانشجو تا ۲۹ بهمن‌ماه تمدید شده است

۲۸ بهمن ۱۳۹۸ | ۱۴:۵۳ کد : ۱۶۲۲۷ آموزشی تاپ خبر
تعداد بازدید:۳۹۵
به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی فارس، رئیس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی شیراز اعلام کرد که پذیرش بدون کنکور دانشجو در رشته ها و مقاطع مختلف، تا پایان ساعت اداری روز سه‌شنبه ۲۹ بهمن ماه تمدید شده است.
رئیس مرکز علمی کابردی جهاد دانشگاهی شیراز:  پذیرش بدون کنکور دانشجو تا ۲۹ بهمن‌ماه تمدید شده است

به گزارش روابط عمومی جهاد دانشگاهی فارس، رئیس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی شیراز اعلام کرد که پذیرش بدون کنکور دانشجو در رشته ها و مقاطع مختلف، تا پایان ساعت اداری روز سه‌شنبه ۲۹ بهمن ماه تمدید شده است.

محمدرضا زاهدی افزود: در مرکز علمی و کاربردی جهاددانشگاهی شیراز، پذیرش دانشجو در مقطع کاردانی رشته‌های اینترنت و شبکه های گسترده، مترجمی زبان انگلیسی، برنامه سازی کامپیوتری، انیمیشن و امور فرهنگی و در مقطع کارشناسی ناپیوسته رشته های مترجمی زبان انگلیسی، فناوری اطلاعات، تجارت الکترونیک و شبکه های کامپیوتری از ۲۰ بهمن آغاز شده است.

او با اشاره به استقبال خوب علاقه مندان به ادامه تحصیل از پذیرش بدون کنکور دانشجو در این واحد دانشگاهی، گفت: علاقه‌مندان تا پایان وقت اداری روز سه‌شنبه ۲۹ بهمن ماه فرصت خواهند داشت تا با مراجعه به مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی شیراز واقع در ابتدای خیابان صورتگر و ارائه مدارک مورد نیاز نسبت به تکمیل پرونده و ثبت‌نام اقدام کنند.

رئیس مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی شیراز با بیان اینکه تمام علاقه مندان دارای حداقل مدرک دیپلم می‌توانند در رشته‌های مختلف این مرکز ثبت نام کرده و ادامه تحصیل دهند، گفت: مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی شیراز یکی از مراکز علمی شاخص استان فارس به شمار می‌رود.

زاهدی ادامه داد: این مرکز دانشگاهی هم از لحاظ زیرساخت و امکانات آموزشی و هم از لحاظ دانش و تخصص مدرسان جزو بهترین مراکز علمی کاربردی استان فارس محسوب می‌شود و دانشجویان این مرکز می‌توانند از خدمات جهاددانشگاهی نظیر مرکز نوآوری و شکوفایی و فرصت‌های منحصر به فرد این نهاد در معاونت‌های فرهنگی، آموزشی، پژوهشی، سازمان تجاری سازی فناوری و اشتغال دانش‌آموختگان، درمانگاه، مرکز مشاوره روانشناسی و ژنتیک، آزمایشگاه تشخیص طبی و... بهره‌مند شوند.

وی گفت: علاقه‌مندان برای ثبت‌نام به شیراز، ابتدای خیابان شهید فقیهی (صورتگر) یا ابتدای بلوار عدالت جنوبی، روبروی کوچه ۲۱، مرکز علمی کاربردی جهاددانشگاهی شیراز مراجعه و یا برای کسب اطلاعات بیشتر با شماره تلفن‌های  ۳۲۳۳۳۰۲۳ و ۰۹۱۶۴۴۹۴۸۰۶ تماس حاصل نمایند و یا به سایت سازمان سنجش آموزش کشور مراجعه کنند.

رئیس مرکز علمی کابردی جهاددانشگاهی شیراز با بیان اینکه دانشجویان این مرکز علاوه بر تقسیط شهریه می توانند از وام دانشجویی نیز استفاده نمایند، تاکید کرد: به تمامی فارغ التحصیلان در کلیه مقاطع، مدرک رسمی و مورد تأیید از وزارت علوم، تحقیقات و فناوری اعطا خواهد شد.

 


( ۲ )